Hawk Fab vs xDrive Toryum

Bu daha da iyi olmuş. Link bırakırsanız çok mutlu edersiniz

Duvardaki aydınlatmayı kendim yaptım. Ledleri ve bluetotth ARGB şerit kontrolcüsünü de Emin Elektroniğin mağazasından alıyorum genelde N11'de falan. Orada ne amaçla kullanacağınızı notlarda belirtirseniz sizin istediğiniz şekilde kesip lehimleyip uç kısımlarını takıyorlar. Ana kartıma takacağım dediğinizde mesela ona uygun balık takıyorlar. WS2811 ARGB olarak geçer bu şeritler. Metrede 30 ve metrede 60 led piksel olmak üzere iki farklı çeşidi var. 30 olan daha uzun bir şerit ledi idare edebilmenize yarar ama kısa mesafe ve duvara da yakın bir led koyacaksanız 3 metre uzunluğa kadar metrede 60 piksel olanlarından alabilirsiniz. Belki trafo da alabilirsiniz bu konular için. Adaptörlerden daha iyi sonuç veriyorlar.

Ledin uzunluğuna göre de adaptör seçmelisiniz. 5v 6a adaptör ile 2.5 metre lede anca yetiyorum.

Hocam "Sadece üstüne oturacağın bir şey" olarak görüyorsanız mutfak sandalyesi de kullanabilirsiniz. Bu koltuklar ortopedik ve sizin uzun saatler oturarak rahatlığınızı kaybetmemeniz, belinizin düzgün bir pozisyonda olması için üretilmiş koltuklar. Bunu alıp her yıl yenilemeyeceksiniz sonuçta bir kere alacaksınız ve yıllarca kullanacaksınız, uzun süreler sizi götürecek. Bir sorun olduğunda garantisi ilgilenecek.
arkadaş çok tatminsizmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı