Hawk Future mı, Zio Fabric mi?

Hawk ın future serisi bayağı iyi onu alacağım dediğim gibi.
Kullandıkları mekanizamalar malzeme kalitesi 4D kollar sünger vs. bayağı iyi duruyor.
Dediğim gibi 1 haftaya alacağım inşallah.
Alınca da buraya yazarım ilk deneyimleri.
Logo falan umursamıyorum zaten benim için önemli olan malzeme kalitesi ömrü ve rahatlığı tabii ki.

Hocam garanti bitincede dert etme parcaları dahi satılıyor şu an alsam fature alırdım fab vardı fab aldım pişman değilim ama şu an alsam fature alırdım mekanizması bu piyasadaki en iyisi.

Hocam garanti bitincede dert etme parcaları dahi satılıyor şu an alsam fature alırdım fab vardı fab aldım pişman değilim ama şu an alsam fature alırdım mekanizması bu piyasadaki en iyisi.

Yok ben zaten bekliyordum almayı + biriktiriyordum.
Şimdi alacağım işte baktım iyi ki de beklemişim diyorum gerçekten mekanizmalar çok üst düzey
Fab kullanlarda memnundu yani
Hawk bu işi yapıyor :D

Hawk'ı bilmem ama zio çok güze yedek parça desteği sunuyor.

Hawk da oyle.
Yok ben zaten bekliyordum almayı + biriktiriyordum.
Şimdi alacağım işte baktım iyi ki de beklemişim diyorum gerçekten mekanizmalar çok üst düzey.
Fab kullanlarda memnundu yani.
Hawk bu işi yapıyor :D

Ben fabdan memnun isem yani fature serisini ne deyim ya Premium koltuk hayırlı olsun şimdiden bir daha koltuk alamam ama 10 sene 15 sene sonra belki alırım 😂

Fab alacaksanız bana sorun fature alacaksanız diğer kişilere sorunuz.
Koltuk boyu ve kolçaklar en aşağıdayken, kolçaktan yere olan mesafe 77 cm olarak gözüküyor. Hiç bi koltuk bu kadar yüksek değil. Eline ulaşırsa arkadaştan ölçmesini isteyeceğim :). Bu arada kendilerine sordum evet 77 dedi. Ama gidip ölçtüğüne inanmıyorum.

Koltuk boyu ve kolçaklar en aşağıdayken, kolçaktan yere olan mesafe 77 cm olarak gözüküyor. Hiçbir koltuk bu kadar yüksek değil. Eline ulaşırsa arkadaştan ölçmesini isteyeceğim :). Bu arada kendilerine sordum evet 77 dedi. Ama gidip ölçtüğüne inanmıyorum.

Hocam koltuk cok geniş acayip rahat 2 bacağımı bağdaç kurup oturabiliyorum o kadar konforluki efsane.

Yeni konular

Geri
Yukarı