Hawk Gaming Chair bel desteği düşmesine alternatif çözüm

Emre5959

Kilopat
Makaleler
1
Yer
istanbul
Daha fazla  
Merhaba, Hawk Gaming Chair sahibiyim.
Bel desteği tek başına bıraktığınız yerde kalamıyor, koltuktan kalınca otomatik aşağı doğru düşüyor. Çünkü yukarıda sabit tutacak bir şey yok. Bunun çözümü için bel desteğinin altına kırtasiyede bulabileceğiniz kıskaçı sıkıştırdım. Sol ve sağ taraf için 2 tane kıskaç kullandım. Aklıma gelen ilk çözümdü, belki ipte bağlanılabilir. Sizin çözümleriniz nelerdir?

Ek olarak bu koltuğu kullananlara sormak istiyorum, normalde ben koltuğu biraz geride kullanıyorum. Koltuk geride olunca kol (dirseklerimizi koyduğumuz yer) ileride kalıyor ve erişemiyorum. Bunu çözebilen oldu mu?
Bu koltukla ilgili sorunların ve çözümlerin buradan paylaşılmasının, fikir alışverişinin güzel olacağını düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Hawk Gaming Chair sahibiyim.
Bel desteği tek başına bıraktığınız yerde kalamıyor, koltuktan kalınca otomatik aşağı doğru düşüyor. Çünkü yukarıda sabit tutacak bir şey yok. Bunun çözümü için bel desteğinin altına kırtasiyede bulabileceğiniz kıskaçı sıkıştırdım. Sol ve sağ taraf için 2 tane kıskaç kullandım. Aklıma gelen ilk çözümdü, belki ipte bağlanılabilir. Sizin çözümleriniz nelerdir?

Ek olarak bu koltuğu kullananlara sormak istiyorum, normalde ben koltuğu biraz geride kullanıyorum. Koltuk geride olunca kol (dirseklerimizi koyduğumuz yer) ileride kalıyor ve erişemiyorum. Bunu çözebilen oldu mu?
Bu koltukla ilgili sorunların ve çözümlerin buradan paylaşılmasının, fikir alışverişinin güzel olacağını düşünüyorum.
Ben direkt kendim ortopedik bel destekli güzel bir yastık aldım. Sana da kesinlikle öneririm. Hangi koltuk olursa olsun bence hiç yeterli değil bel yastıkları.

p-2023-02-28 22.00.21.jpg

Hocam yaklaşık 2 aydır Hawk Fab V4 kullanıyorum bel desteğinin default konumu bana uygun olduğu için dediğiniz hiçbir sorunu yaşamadım. Bel desteği için kayışların yastığın içinden geçtiği yerlere ince bir şekilde güçlü bir çift taraflı bant yapıştırabilirsiniz. hem ürün sabitlenir hem de kıskaçlardan oluşan (belki de yoktur) çıkıntılar kabarıklıklar vs. ortadan kalkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı