İnceleme Hawk Gaming Chair İnceleme

Deri koltukların en kalitelisi bile bir süre sonra soyulup dökülüyor.
2 yıla yakın süredir Xdrive Fırtına kullanıyorum ve en ufak bir deformasyon olmadı. Kaliteli bir koltuk alırsanız deri koltukların yazın klima kullanılmıyorsa terletmesi dışında sıkıntısı yok.

Bir şey sormak istiyorum. Ürünü ilk aldığınız da herhangi bir koku var mıydı? Ben ürünü aldım fakat felaket bir koku var anlayamadım. İade veya değişim talep edeceğim.

Herhangi bir sorun çıkmadı hocam, hala aktif olarak kullanıyorum. Gıcırtı yapıyor arada ama rahatsız edici seviyede değil, bu konu için üşengeçliğimden hala firmaya falan ulaşmadım. Tahminen bir yağlama falan yapmak gerekiyordur.

Bir şey sormak istiyorum. Ürünü ilk aldığınız da herhangi bir koku var mıydı? Ben ürünü aldım fakat felaket bir koku var anlayamadım. İade veya değişim talep edeceğim.
Hocam alalı çok zaman oldu o yüzden hatırlamıyorum fakat biraz temizlik takıntılı sayılıyım o yüzden ben aldığımda tüm koltuğu baştan aşağı silip temizlemiştim.

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bendeki sanırsam sorunlu. Çünkü bende temizlerim ve koku 5 gündür azalmadı bile. Bir de yan mekanizma takılıyor ve ses çıkarıyor. Geri yaslandığım da ise baya bir boşluk var. Bunlar sizde oldu mu? Eğer olduysa iade edeceğim ama olmadıysa ürün değişim talep etmek istiyorum. Kusura bakmayın çok soru sordum ama yardımcı olursanız sevinirim.

Evet sanırım size sorunlu bir ürün denk gelmiş. Bu sıkıntıları açık bir şekilde belirterek değişim talep edebilirsiniz bence.

Kardeşim ben de almayı düşünüyorum. Baya bir inceleme videosu izledim. Sırt kısmının sert olduğunu söyleyenler var. Lütfen bilgilendirebilir misiniz beni. Bir de kolçaklar arası en uçtan en uca mesafesi ne kadar şuan kullandığım masada 70 cm boşluk var sığar mı sizce?
@Closery ??

Son düzenleme:
21 ekimde sipariş verdim ne zaman gelecek bakalım baya bi araştırdım beni üzeceğini düşünmüyorum, tek kötü yanı teslimat süresi

Merhabalar, ben de erkek arkadasıma almak istiyorum, 172 boyunda, sizce rahat edebilir mi, bu boy kilo - koltuk uyumuyla ilgili pek bir şey bulamadım da internette.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…