Hawk oyuncu koltukları nasıldır?

Bütçe
3600

Berkay_00

Decapat
Oyuncu koltuğu olarak xDrive bakıyordum. Hawk markasını duydum ve koltuklarını incelerken fab v6, fab v5, fab V4 gibi modelleri gördüm. Ama fiyat olarak hepsi 3200 TL. Bunların farkı nedir? Hangisini almamı önerirsiniz? Bütçe maksimum 3600'larda.

Ben fab v4 ürününü aldım 2gündür oturuyorum gayet güzel xdrive yerine tercih edilebilir zioya da bakabilirsin. Yani daha önceden bir koltuğum olmadı tabureden hawk v4e geçince tabi fazlasıyla rahat geldi ben öneririm.

Hocam ben fab V4 kullanıcısıyım. Koltuk genel anlamda güzel ve rahat ama baş yastığı acayip sert ve boynu ağrıtıyor. Ben çıkartıp kullanıyorum. Tek beğenmediğim kısmı bu. Bir de sadece renkleri farklı diye biliyorum.

Bana kalirsa kotu 4 kere servise yolladim 2 kere tam degisim yaptik dediler 2 parca şey degistiler 1 kere de parca istettim amortisor denilen şey 1 2 3 ayda bir assagiya dusme yapiyor bence alma. 1 kere de aldigim yere yolladim İncehesap oda hawka yolladi 1 ay bekledim.

V serileri arasındaki fark renkleri.
Kolçağı pek kaliteli değil, boyun yastığını ben de pek beğenmedim. Tekrardan bir koltuk alacak olsam yastıklı değil de kendiliğinden bel destekli bir model bakardım.

Geri
Yukarı