Haxball oyununda küfür sonrası dava edilir miyim?

şikayette bulunup IP adresini ISS ile görüşüp senin adresini verebilir
Kafasına esen ISS ile görüşüp "şu adam bana sövdü bana bilgilerini ver bunun" diyemez. Kişisel verilerin paylaşılması sözleşmesine aykırı. Ancak savcılık bu bilgiyi isteyebilir. Çoğu oyunun gizlilik sözleşmesinde mahkemenin talebi ile verileri paylaşabilecekleri yazar. Ama mahkeme bununla ilgilenir mi bilmem. Önemsiz ve oldukça uğraştırıcı bir şey çünkü.

Kafasına esen ISS ile görüşüp "şu adam bana sövdü bana bilgilerini ver bunun" diyemez. Kişisel verilerin paylaşılması sözleşmesine aykırı. Ancak savcılık bu bilgiyi isteyebilir. Çoğu oyunun gizlilik sözleşmesinde mahkemenin talebi ile verileri paylaşabilecekleri yazar. Ama mahkeme bununla ilgilenir mi bilmem. Önemsiz ve oldukça uğraştırıcı bir şey çünkü.

Kafasına eserek alıyor demedim ki.

Eğer sana dava edecek olan kişi ciddi ise avukata senden alacağı paradan fazlasını bile harcar seni rencide etmek için ama büyük ihtimal korkutmak amaçlı demiştir ama ola ki demedi sen bir 15-20 hazırla.

One hocam ? Hapiste yatarım daha iyi.
Endişelenecek bir durum yok. Bunu içinin rahat etmesi için söylemiyorum. Herkes yapıyor mantığı ile birbirimize söversek içinden çıkılmayacak başka durumlarla karşılaşırız. Lütfen küfür etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı