Hayalde başkalarıyla konuşmak

Biriyle konuşurken, ciddi ortamlarda, sevinçliyken, üzgünken, sinirliyken, korkarken ve daha birçok durumda şarkı söylüyorum. Neden sıkıntılı olduğunu yaşamadan anlayamazsınız, anlatamam.

Doğrudur fakat benim ki başkalarının yanındayken olmuyor sadece yalnızken oluyor. Ama elbet görüneceğim bir psikiyatriste.

Bildiğim kadarıyla kendi kendine konuşurken kendi sorduğun soruya cevap vermiyorsan normal insansın eğer sorduğum soruya cevap veriyorsan psikiyatri de şizofreni diye geçiyor biliyorum başlangıç belirtisi.

Bildiğim kadarıyla kendi kendine konuşurken kendi sorduğun soruya cevap vermiyorsan normal insansın eğer sorduğum soruya cevap veriyorsan psikiyatri de şizofreni diye geçiyor biliyorum başlangıç belirtisi.
2 Yıldır kendi sorduğum sorulara cevap veriyorum, bunun farkındayım. Bunun farkında olduğum halde hoşuma gidiyor bunu yapmak sanırım şizofrenlik var bende.

Arkadaşım da bipolar bozukluğundan muzdarip aynı anlattığınız gibi şeyler yaşıyor yakın zamanda psikoloğa görünmekte fayda var. Bunun belirtisi olabilir.
Biriyle konuşurken, ciddi ortamlarda, sevinçliyken, üzgünken, sinirliyken, korkarken ve daha bir çok durumda içimden şarkı söylüyorum. Neden sıkıntılı olduğunu yaşamadan anlayamazsınız, anlatamam.
Bu anlattığınız tam olarak bi polar bozukluk adım gibi eminim arkadaşım yaşıyor aynı durumu bilginiz olsun.

Geri
Yukarı