Technopat Sosyal'in gün geçtikçe kötüye gitmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
300TL klavye önerisinde değil sorun asıl sorun bilgi eksikliği ve "sevdiğim kıza açılmak" gibi konular bu tarz konular olmamalı bir de beğeni gidince aktiflik düştü.

300TL klavye önerisinde değil sorun asıl sorun bilgi eksikliği ve "sevdiğim kıza açılmak" gibi konular bu tarz konular olmamalı bir de beğeni gidince aktiflik düştü.
Hafif sola... neyse tamam tamam sıktı artık. Çok fazla kız konusu açıldı o pembe foruma döndü burası. Ayrıca anonim mesaj yazmada istiyorlar.

Öncelikle herkese merhaba birkaç haftadır daha doğrusu birkaç aydır dikkatimi çeken bir durum bu. Amacım buradaki insanların kalplerini kırmak, küçük düşürmek değil.

Kendimce uzun bir süredir bu forumda zaman geçiriyorum. İlk üye olduğum zamanlar gerçekten yaşça büyük ve kaliteli sohbetler ettiğimi hatırlıyorum. Şimdilerde ise hep aynı konular. "300 TL'ye klavye önerisi", "Sevdiğim kıza nasıl açılayım?" gibi hep aynı tarz konular. Forumda artık eskisi kadar zevk almıyorum sanırım. Bu mesajımdan sonra banlarsınız banlamazsınız sizin bileceğiniz iş.

Forumda tanışıp gerçek hayatta görüştüğüm birkaç kişi var. Benimle aynı fikirdeler. Moderatör ekibi sanırım sadece yazım hatalarını düzeltiyor. Farkındayım amacınız insanlara yardım etmek fakat her önüne gelen konuyu onaylarsan olmaz bu iş. Açılan konuların birazcık mantık çerçevesinde gözetlenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Rakip birkaç firmanın forum sayfalarını gezdim sanırım o sayfalarda daha faydalı bilgiler elde edebilirim. Size fiyat odaklı tavsiyelerle iyi forumlar.

Sen bilirsin. Sıkıldıysan git.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı