Technopat Sosyal'in gün geçtikçe kötüye gitmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
300 TL'ye klavye onerisi konusu normal. Her an Turkiye de bir seyler pahalandigi icin 5 gun once baktigin klavye 300 TL'den 360 TL'ye firlayabiliyor.
Hep ayni konulardan kastiniz buysa bunun icin var forum.
Bence adam sadece örnek verdi, tek ondan bahsetmiyor.

Bunlar hep pandemi yüzünden oldu. Pandemi bitsin, çocuklar okula başlasın, çok daha güzel bir forum olacak. :)
Pandemi sayesinde buldum burayı hocam yapmayın, çocukların forumda olması kötü bir şey değil hatta harika bir şey. Burada küçük yaşta bolca bilgi topluyoruz ben 15 yaşımdayım ve bu forumda beğenilen fikirler rehberler sayesinde bileşenler hakkında kendimi çok geliştirdim. Her çocuğun sohbeti veya fikri saçma, kötü değil. Sizi de yazdım kenara.

Pandemi sayesinde buldum burayı hocam yapmayın, çocukların forumda olması kötü bir şey değil hatta harika bir şey. Burada küçük yaşta bolca bilgi topluyoruz ben 15 yaşımdayım ve bu forumda beğenilen fikirler rehberler sayesinde bileşenler hakkında kendimi çok geliştirdim. Her çocuğun sohbeti veya fikri saçma, kötü değil. Sizi de yazdım kenara.
Ben tüm çocukları kastetmedim, yarası olan gocunur. Kaliteyi düşüren çocuklarda var. Bende sizi yazdım kenara. :D

Ben tüm çocukları kastetmedim, yarası olan gocunur. Kaliteyi düşüren çocuklarda var.
Toplasanız günde 10 tane çocuk görmezsiniz hocam, onlar olmasa bu foruma kim renk katacak. Her üye bu forumun bir parçası, puzzle gibi.

Toplasanız günde 10 tane çocuk görmezsiniz hocam, onlar olmasa bu foruma kim renk katacak. Her üye bu forumun bir parçası, puzzle gibi.
Dostum ben zaten şu ana kadar gördüğüm insanlardan bahsediyorum ve forum kalitesini düşüren insanlardan bahsediyorum. Sen ve senin gibi insanlar üstüne alınmayabilir.

"300 TL'ye klavye önerisi" zaten normal bir şey. Konuyu açanın klavyeye ihtiyacı vardır belki. Ayrıca bir forumda dolaşırken birinin bir mesajında 10'dan fazla yazım hatası buldum. 2 satırlık mesajda 10 tane yazım hatası... Düşünün yani! Burayı sevmediyseniz de ayrılabilirsiniz. Burada üye olan bir daha ayrılamaz diye bir kural hatırlamıyorum.

Öncelikle herkese merhaba birkaç haftadır daha doğrusu birkaç aydır dikkatimi çeken bir durum bu. Amacım buradaki insanların kalplerini kırmak, küçük düşürmek değil.

Kendimce uzun bir süredir bu forumda zaman geçiriyorum. İlk üye olduğum zamanlar gerçekten yaşça büyük ve kaliteli sohbetler ettiğimi hatırlıyorum. Şimdilerde ise hep aynı konular. "300 TL'ye klavye önerisi" , "Sevdiğim kıza nasıl açılayım?" gibi hep aynı tarz konular. Forumda artık eskisi kadar zevk almıyorum sanırım. Bu mesajımdan sonra banlarsınız banlamazsınız sizin bileceğiniz iş.

Forumda tanışıp gerçek hayatta görüştüğüm birkaç kişi var. Benimle aynı fikirdeler. Moderatör ekibi sanırım sadece yazım hatalarını düzeltiyor. Farkındayım amacınız insanlara yardım etmek fakat her önüne gelen konuyu onaylarsan olmaz bu iş. Açılan konuların birazcık mantık çerçevesinde gözetlenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Rakip birkaç firmanın forum sayfalarını gezdim sanırım o sayfalarda daha faydalı bilgiler elde edebilirim. Size fiyat odaklı tavsiyelerle iyi forumlar.
Valla katıldığım bir yazı benim en sevmediğim benzer bir sürü konu olması bunları bir çatı altında toplamak iyi olabilir çünkü kimse araştırma zahmetine girmiyor en basit konularda bile başlık açılıyor bu gerçekten çok etkiliyor. Bence de artık kaliteli konular görmek iç açabilir forumu yükseltir neticede burası bir forum olsa da daha bilgi içerikli ve tartışmaya değer insanların bilgi almasına elverişli konuların açılması çok daha iyi olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı