Technopat Sosyal'in gün geçtikçe kötüye gitmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdilerde ise hep aynı konular. "300 TL'ye klavye önerisi", "sevdiğim kıza nasıl açılayım?"

İnsanlar klavye önerisi isteyebilir parasının boşa gitmemesi için ve herkes istediğini yapar ister sohbet eder ister klavye ister aynı konular var diye kötüye gidiyor diye bir şey yok hep aynı kişiler klavye istemiyor sevdiğim kıza nasıl açılayim demiyor sürekli yeni insanlar geliyor forma ve onlarda bu tür konular açıyorlar çünkü demek ki ihtiyaçları var ki bu tür öneriler istiyorlar.

Yine her zamanki gibi arkadaş bir eleştiri yapmış ve insanlar 'beğenmiyorsan çık.' gibi şeyler yazmış. Konuların kısır döngüye girmesinden ve 'teknoloji' forumu değil diye her konunun açılmaması gerektiğini belirtmiş ve arkadaşa katılıyorum.

Gerçekten arkadaşların anlama kıtlığı var. Burada amaç klavye önerisi değil yenilik yok hep aynı konular, işleri umrunda olmayan moderator ekibi vs daha da uzatılabilir. Bir şeyler ters gidiyor düzeltmek için fikrimi belirttim ama eğitilmez çok fazla arkadaş var. Bu kitle ile çok zor.

Bu mesajımdan sonra banlarsınız banlamazsınız sizin bileceğiniz iş.

Eleştiri yapanları banlamıyoruz. Kontrol ettim, size de bu konudan dolayı atılmış bir ban yok.

Farkındayım amacınız insanlara yardım etmek fakat her önüne gelen konuyu onaylarsan olmaz bu iş. Açılan konuların birazcık mantık çerçevesinde gözetlenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Bu durumda da konum neden onaylanmadı mesajları geliyor.

Rakip birkaç firmanın forum sayfalarını gezdim sanırım o sayfalarda daha faydalı bilgiler elde edebilirim.

Rekabet güzeldir. Bizden daha iyi bilgi sunan yerlerin olması da bizi kamçılar, daha iyiye iter. Tercih sizin.

Aynı konuların açılmasında bir problem yok. Bu tür şeyler için var zaten forum. Sorununuzu anlıyorum ancak insanların isteklerine de karışamayız/karışamazlar/karışamazsınız diye tahmin ediyorum.

300 TL'ye klavye onerisi konusu normal. Her an Turkiye de bir seyler pahalandigi icin 5 gun once baktigin klavye 300 TL'den 360 TL'ye firlayabiliyor.
Hep ayni konulardan kastiniz buysa bunun icin var forum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı