Hayalini kurduğunuz teknolojik aletler

Itechin.g

Megapat
Makaleler
3
Şu zamana kadar aklınızdan geçirip keşke yapsalar veya keşke yapabilseydim dediğiniz bir teknolojik gelişme oldu mu? Ben masaüstü mantığına yakın tabletler isterdim elbette bir yerden çıkar şimdi sınırlı üretim ama böyle elde etmesi daha kolay olsa güzel olurdu. Onun dışında da aklıma bir şey gelmiyor. İlla teknolojik olmak zorunda değil aklınızda, hayalinizde, gönlünüzde ne varsa artık.

Tamamiyle kablosuz bir şarj sistemi. Yıllardır hep aklımda olan bir şey. Olsa nasıl olurdu veya ne gibi zararları olurdu gibi.

Şu zamana kadar aklınızdan geçirip keşke yapsalar veya keşke yapabilseydim dediğiniz bir teknolojik gelişme oldu mu? Ben masaüstü mantığına yakın tabletler isterdim elbette bir yerden çıkar şimdi sınırlı üretim ama böyle elde etmesi daha kolay olsa güzel olurdu. Onun dışında da aklıma bir şey gelmiyor. İlla teknolojik olmak zorunda değil aklınızda, hayalinizde, gönlünüzde ne varsa artık.
Sanal gerçeklik gözlüğünün ileri seviyelere taşınması. Hani bu avatar gibi bir şey yapılsa fena olmaz mı? bir makinenin içine giriyorsun farklı bir sanal dünyada uyanıyorsun. Korkutucu gelsede müthiş olurdu. Örneğin karnından hasar alıyorsun ve makine karnına bir sinyal gönderiyor sanki sen hasar almış gibi oluyorsun. Çok hayalperest gibi gelebilir ama mutlak gelecekte zaten bu muhtemelen olacak. Biz görür müyüz bilemiyorum.

Düzenlemeden önce iyiydi dedim ama ikincisi bana çok orgazm bir durum geldi. Hafiften matrix.
Kontrol edilebilen rüya normalde gördüklerimizden iyidir, o yüzden onu da ekledim. Hocam geçen bir rüya gördüm içime karartı çöktü bildiğiniz. Uyanınca hayatı sorguladım yarım saat. Bunu yaşamaktansa kendi istediğim şeyleri görmem 😋👌

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı