Hayalini kurduğunuz teknolojik aletler

Tam anlamadım biraz daha açıklasana nasıl bir şey?
Bağlandığımız Wi-Fi ağlarını GB cinsinden depolamak. Mesela evdeki internetime bu aletle bağlanıyorum ve evdeki internetimden internet depoluyor. Sonra ben başka bir yere gittiğimde o cihaza Wi-Fi ile bağlanıp depoladığım interneti kullanıyorum. Telefon hatlarındaki tarifeler gibi.

Yok mesela şey diyor. 2GB Internet'i indireceksiniz ve çevrim dışıyken bunu kullanabileceksiniz gibi gibi, yani sanırım.

Hocam siz açıklayabilir misiniz? @Gentos
Açıkladım hocam.

Bağlandığımız Wi-Fi ağlarını GB cinsinden depolamak. Mesela evdeki internetime bu aletle bağlanıyorum ve evdeki internetimden internet depoluyor. Sonra ben başka bir yere gittiğimde o cihaza Wi-Fi ile bağlanıp depoladığım interneti kullanıyorum. Telefon hatlarındaki tarifeler gibi.

İlginç bir istek ama sanırsam bir 10-20 yıl sonra pek gereği kalmaz gibime geliyor internet hava gibi bir şey olur muhtemelen.

Aslında yakın gelecekte çok da uzak durmuyor ama hala yetersiziz.
İnsanların zihine girip onlari kafama göre yönetmeyi isterdim.
Zaman olarak yakın duran ise insanların zihni okunabiliyor. Rüyalar ve düşünceler ekrana yansitılabiliyor. Tabii henüz her şeyin başındayız ve bahsettiğim olayların kötü niyetler için fazlasıyla açık.
Ben de kendime iyi niyetliyim demedim zaten orası ayrı 😜
Çok boş yaptım kısaca insanların zihnine girip onları yönetmek. Bunu da bir alet ile yapmak.

Aslında yakın gelecekte çok da uzak durmuyor ama hala yetersiziz.
İnsanların zihine girip onlari kafama göre yönetmeyi isterdim.
Zaman olarak yakın duran ise insanların zihni okunabiliyor. Rüyalar ve düşünceler ekrana yansitılabiliyor. Tabii henüz her şeyin başındayız ve bahsettiğim olayların kötü niyetler için fazlasıyla açık.
Ben de kendime iyi niyetliyim demedim zaten orası ayrı 😜
Çok boş yaptım kısaca insanların zihnine girip onları yönetmek.

RA2 yurimiz eksikti bir hocam 😁 yine çok imkansız belki manyak bir lider isteyebilir Kuzey Kore'ninki gibi. İnşallah yapmazlar böyle bir şey.

Ücretsiz elektrik ve internet. Bir de belli noktalara ışınlama teknolojisi. Uzak gelecekte belki olur ama o zaman da biz olmayız.

Ücretsiz internete bence fazla kalmadı. Elektriği bilemeyeceğim ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı