Hayalini kurduğunuz teknolojik aletler

Daha az uyuyup aynı uykuyu almayı sağlayan herhangi bir icat gerçektende isterdim.

Sanal dokular. Yani örneğin elinize bir eşya aldığınızda gerçekten o eşyanın dokusunu eksiksiz verebilecek sistemler. VR'a entegre edersek fena simülasyon oyunları çıkar.

Birde teknolojik sayılır mı bilmiyorum ama bir Portal fanı olarak Portal Gun isterdim. Gümrük derdi yok, havalimanı derdi yok. İstediğin yere git, gerçi ay taşı lazım ama onu da ayrıca satarlar herhalde..
Veya kontrol edebilmek için bir cihaz...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha az uyuyup aynı uykuyu almayı sağlayan herhangi bir icat gerçektende isterdim.

Bunun için icada ihtiyacın yok RAM uykusunu kısaltmayı araştır yaparsın zaten.

Sanal dokular. Yani örneğin elinize bir eşya aldığınızda gerçekten o eşyanın dokusunu eksiksiz verebilecek sistemler. VR'a entegre edersek fena simülasyon oyunları çıkar.

Bir de teknolojik sayılır mı bilmiyorum ama bir portal fanı olarak portal gun isterdim. Gümrük derdi yok, havalimanı derdi yok. İstediğin yere git, gerçi ay taşı lazım ama onu da ayrıca satarlar herhalde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1.si engelli insanlar içinde iyi olabilir aslında. Biraz daha gerçekçi şeyler isterdim ama böylede iyi sonuçta hayal.

Yeni konular

Geri
Yukarı