Hayalinizdeki araba nedir?

• Konuyu başlatan T21
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 209
  • Görüntüleme 15B
Eki Görüntüle 1297275

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu araba dehşet bir olay ya. Geçen sene test etme fırsatım oldu ve araba bağımlılık yapıyor resmen. Gaza bastığın anda tepki vermesi, herkes geri geri bir sen ileri ileri gidiyormuşsun gibi bir his, arkadan gelen gürül gürül ses...

Bir sevmediğim yanı vardı oda herkesin sana bakması, çingenelerin durduk yere önümü kesmesi para istemesi falandı. Ama tabii bu arabanın sahibiyseniz çok da takılmalık mevzu değil. İnşallah nasip olur bir gün sahibi olmak.

Almanya'da Twin Turbo 1000HP GT86 kullanan ben kafayı yemiştim 1 yıldır aklımda araba eski tarz arabaları da seviyorum fakat cidden GT86 o güçle deli etti beni hiçbir kız ile değiştirmem arabayı verseler. Almanya otobana çıktık araba 260 km hıza 12 saniyede falan çıktı.

Kalbimdeki araba beyaz Porsche Cayman. Fakat yakın fiyatlarda olduğundan 25.000-30.000 $/£ bandı için ikinci el temiz Panemera almak çok daha mantıklı.
1644148817722.png

Almanya'da Twin Turbo 1000HP GT86 kullanan ben kafayı yemiştim 1 yıldır aklımda araba eski tarz arabaları da seviyorum fakat cidden GT86 o güçle deli etti beni hiçbir kız ile değiştirmem arabayı verseler. Almanya otobana çıktık araba 260 km hıza 12 saniyede falan çıktı.
Çok başka bir araba. Şu zamana kadar bir çok araba denedim (galerici tanıdık olunca böyle oluyor) hiçbiri huracan gibi değildi. Zaten araba bir gün bende kalmıştı sonraki gün benim A4 e binince bi moralim bozulmuştu :D.

Supracılar gelmeden 850R yazayım.

Çok başka bir araba. Şu zamana kadar birçok araba denedim (galerici tanıdık olunca böyle oluyor) hiçbiri huracan gibi değildi. Zaten araba bir gün bende kalmıştı sonraki gün benim a4'e binince bir moralim bozulmuştu :D.

Eskiden 2jz takıp eski araçları canavar yapıyorlardı ortalama maliyet ile 2jz motor olmuş kaç bin dolar eskisi gibi güçlü araba kurmak çok zor saf güç ayrı bir şey Lamborghini çok gördüm Almanya'da fakat çok heyecan vermedi 1 tanesi hariç reventon modeli çok ayrı sesi falan vardı kullanmak istedim fakat yasak dediler :/

Volvo 780 coupe by bertone, aşırı zengin olsam villamın salonuna süs olarak çekerdim. Dışarıda sürüp eskitmeye gerek yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ancak haricinde 1987 buick gnx, corvette C6 ZR1, Jeep trackhawk, 1970 chevelle SS, E39 m5, bentley continental ve Lamborghini Diablo'da garajımda olsun isterdim.

Forumda Volvo'yu Geely henüz almadığı zamanlar ürettiği arabaları ile sevenler varmış, çok mutlu oldum şu an.

JZX'i drift için mi alırdınız hocam?
Yok hocam stock olarak günlük kullanmak için. Gerçi hepsini günlük kullanırdım ama onla daha fazla kilometre yapardım muhtemelen. Daily drive setup yapardım. :D
Volvo 780 Coupe by bertone, aşırı zengin olsam villamın salonuna süs olarak çekerdim. Dışarıda sürüp eskitmeye gerek yok.
Ancak haricinde 1987 Buick GNX, Corvette C6 ZR1, Jeep Trackhawk, 1970 Chevelle SS, E39 M5, Bentley Continental ve Lamborghini Diablo'da garajımda olsun isterdim.
Hocam sizin 960 2.4 Turbo'nuz mu vardı. LSD var demiştiniz yanlış değilsem. Konu dışı ama şanzımanı biliyorsanız atabilir misiniz?

Yok hocam stock olarak günlük kullanmak için. Gerçi hepsini günlük kullanırdım ama onla daha fazla kilometre yapardım muhtemelen. Daily Drive setup yapardım. :D

Elime bir JZX geçse sanırım direkt drift etkinlikleri için hazırlardım. Tabii ki nadir bir Spec veya aşırı temiz olmadıkça.

Geri
Yukarı