Hayalinizdeki bilgisayar

Hayalinizdeki bilgisayarı yazın (laptop'ta olabilir) fakat gerçekten ulaşılabilir olsun RTX 3090 falan demeyin. Yani bir gün alabileceğiniz bir sistem olsun.
Şuan imzamdaki sistemi kullanıyorum. Hayalime kavuşmak üzereyim. Tek eksiğim Ryzen 7 5800x ve 16 GB rami 32 GB'ye tamamlamak.

Donanımdan pek anlamam ancak her oyunu tatmin edici seviyede oynatacak, yazılım geliştirme işlerimde kolaylık sağlayacak bir sistem isterdim.

Değişir. Fakat abartabildimiz kadar abartabiliyorsam RTX 3070 Ti, i9 11. nesil, 64 GB RAM, rastgele bir anakart PSU, LED'siz 6 tane fan. LED'ler çok gereksiz geliyor. Abartamıyorsak 1650 Super, i3 10. nesil, 16 GB RAM, rastgele bir anakart ve PSU.

Şimdi benim gelecekte nasıl bir maddi durumum olacağını bilmediğim için zengin olduğum varsayıyorum o yüzden o zamanda alabileceğim en iyi bilgisayarı alırdım.

Hayalinizdeki bilgisayarı yazın (laptopta olabilir) fakat gerçekten ulaşılabilir olsun RTX 3090 falan demeyin. Yani bir gün alabileceğiniz bir sistem olsun.

RTX 4080 + 14700k 4K sistem. 1660 Ti laptopum hala yettiğinden belki 50 serisini beklerim ama şu anlık hayal ne deseler bu olurdu.

Geri
Yukarı