Hayaller ve Hayatlar

Bence hayal gücü sonsuz değil. İnsan beyni doğal olarak gördüğü şeylerden düşünebiliyor.
Hiç var olmamış bir şeyi hayal edemeyiz.
Umarım anlatabilmişimdir.
Ben böyle şeyleri hayal edebiliyorum. Hatta bazen uyanıkken rüya görebiliyorum. Sıkıcı derslerde filan hayal gücüm gördüğüm şeyleri düzenleyerek dersin daha zevkli olmasını sağlayabiliyor.

Konuya dönersek, hayal kurmak bence gayet güzel bir şey. Hayaller, kitaplar ve müzikler zaten beni hayatta tutan şeyler arasında en üst sıralarda yer alıyor. Hayallerinizde yapmak istediğiniz ama yapamadığınız her şeyi yapabiliyorsunuz, yapın. Ama bunları gerçekte olamayacakları bilerek yapın.

Ben böyle şeyleri hayal edebiliyorum. Hatta bazen uyanıkken rüya görebiliyorum. Sıkıcı derslerde filan hayal gücüm gördüğüm şeyleri düzenleyerek dersin daha zevkli olmasını sağlayabiliyor.

Konuya dönersek, hayal kurmak bence gayet güzel bir şey. Hayaller, kitaplar ve müzikler zaten beni hayatta tutan şeyler arasında en üst sıralarda yer alıyor. Hayallerinizde yapmak istediğiniz ama yapamadığınız her şeyi yapabiliyorsunuz, yapın. Ama bunları gerçekte olamayacakları bilerek yapın.
Gördüğünüz şeylerden hiç görmediğiniz bir şey oluşturabilirsiniz. Ama benim dediğim bambaşka bir şey.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı