Hayallerimiz

• Konuyu başlatan Pl3x
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 102
  • Görüntüleme 6B
Daha düzgün bir Türkiye, %0 enflasyon, çip krizinin bitmesi ve RTX 3090'ın 2000 TL gibi fiyatlara satılması, Coin'lerin değerlerinin azalması.

O RTX 3090 Amerika'da 1500 dolar iken bizde 2000 TL olması için
0 vergi ve doların tahminimce 1, 35TL gibi bir fiyat olması lazım ve bu dünya parçalansa böyle bir şey olamaz.

İyi bir üniversiteye gitmek güzel para kazanmak sonrasında Türkiye'de veya yurt dışında bir ülkede hayal garajımı kurmak. Audi RS4(C5),Audi RS6(C8),Nissan gtr R34(v-Spec, v-Spec2, v-Spec2nür),Nissan hayosuka, Nissan fairladyz, Toyota AE86, supra, Honda S200 civic type-r, vti(EK9), Suzuki vitara glx 4x4, Opel astra j 1.6t, wolkswagen golf R, gtı, Opel Corsa gsı, Opel astra k opc line Sport, BMW E92, E46, E36 m3, 745'li, Mercedes W204 C63s, S400D long, Renault clio rs v6, Suzuki Swift Sport(2020). Aklıma gelenler bunlar biraz daha düşünsem daha bir sürü çıkar sanırım. Bu kadar araba yazınca kendimi Arap kral gibi hissettim. Hepsi çok özel arabalar.

Herkes neden kişisel hayel kurmuş?
Benim hayalim Vatan gibi Vatan'ım olmasıdır yönetimi çöpten olmayan adaletli son vergi cumhuriyeti olmayan bir devlet isterdim neden kimse Vatan'ı için hayal kurmamış Vatan çözülse her şey çözülür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok atmak istedim. :)

Geri
Yukarı