Hayallerimizi Paylaşalım

O sözü daha çok "Az olsun ama öz olsun" yani kuru kalabalığa gerek yok anlamında kullanıyorum :) Büyüklerimden hep bunu işitmişimdir bu zamana kadar.
Dolayısıyla yar olmasında sakınca yok. Olacaksa da öz olsun gibisinden bir anlam çıkarabiliriz galiba :)

O sözü daha çok "Az olsun ama öz olsun" yani kuru kalabalığa gerek yok anlamında kullanıyorum :) Büyüklerimden hep bunu işitmişimdir bu zamana kadar.
Dolayısıyla yar olmasında sakınca yok. Olacaksa da öz olsun gibisinden bir anlam çıkarabiliriz galiba :)
Return of The King:D Nerelerdeydin be abi?

Memleketimdeydim, dağlardan yeni inebildim :)

Çocukken bayağı hayalim vardı. İlkokulda hoca "ne olmak istiyorsun" dediğinde "astronot" demiştim, herkes gülmüştü. Daha sonra Jules Verne'den ilham alarak yazar olmak istedim. Daha sonra da yazılımcı. Şimdi ise hayalim falan kalmadı.
Ben de Metro reklamında oynayan astronotlara özenirdim küçükken, insan sonradan anlıyor Dünya'nın kaç bucak olduğunu :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı