Hayallerinizi gerçekleştirmek için ne kadar paraya ihtiyacınız var?

Bir prodüksiyon şirketi kurmak için ne kadar paraya ihtiyaç varsa, o kadar paraya ihtiyacım var. Ne kadar gerektiğini bile bilmiyorum, o kadar başındayım hayalin. Gerçi şirketi kurduktan sonra, aklımdaki iş fikrinin tutacağının garantisi de yok. Hayal kurmayı beceremiyorum galiba ben.

Şuan çok büyük bir hayalim yok aslında, geliri iyi olan kafamın rahat edeceği bir iş istiyorum ancak bunun için daha birçok sene var. Yakın zamanda tam kapsamlı bir sistem toplamak istiyorum ve bunun için yaklaşık 10.800 TL falan gerekiyor. Tek istediğim o denebilir şuan.

Orta çaplı hayallerinizi gerçekleştirmek için ne kadar paraya ihtiyacınız var?
Elime para geçse bile babam bilgisayara harcamama izin vermiyor bilgisayarım oyunları kaldırsa bile 120gb ssd yetmiyor 200tl civarı tek elime geçmesi lazım para olsa bile hdd alamam niye babam kızar.Ayrıca sırf 2gb vram die gt710 almıştım kafa kafaya takas ile gtx560 ile takas yapacak enay... pardon arkadaş bulursam iyi olur.

Volvo 850T5 alıp R'a çevirip AWD yapmak ve üstündeki motoru forged olarak toplayıp 400HP gibi bir değer çıkarma hayalim var yaklaşık 600k TL cik yeterli 😊

Geri
Yukarı