Hayat adamalık oyun tavsiyesi

Kadın hakları, LGBT hakları, ifade özgürlüğü, pozitif ayrımcılık, insan kaçakçılığı, uyuşturucu serbestisi, sendikalaşma, çocuk istismarı, ekonomik politikalar, sansür, dinin toplumdaki rolu, Nato ve Avrupa Birliği gibi birliklere bakış açısı, hayvan hakları, ötenazi, sınır güvenliği, ırkçılık ve daha yüzlerce konuda daha fazla bilgi ve hakaret hakkında bilgi edinmek istersen mükemmel ortam.
:) Kişiden kişiye değişir hocam.Amerika serverındayım chati kullanan bile yok desem yeridir.

Açamıyacığım oyun yok diyeyim.

Sekiro'yu indirimlerde almayı düşünüyorum yine de önerin için sağ ol.

Rdr2 gow oynandı bitirildi tlou izlendi bitirildi

Yok 😃
Oynadığın oyunları yazsana. Unchertad, Marvel's Spider-Man Remastered ve Miles Morales, Witcher 3, Cyberpunk 2077.

HOI4. Hayatta istediğiniz noktadaysanız veya oyunun yayınından kazanmayı düşünüyorsanız oynayın. Aksi halde aylarınızı içiyor. (754 saatim vardı)
Hocam bir türlü çözemedim ben o oyunu çok karmaşık. Siz nasıl çözdünüz?

Oynadığın oyunları yazsana. Unchertad, Marvel's Spider-Man Remastered ve Miles Morales, Witcher 3, Cyberpunk 2077.

Hocam bir türlü çözemedim ben o oyunu çok karmaşık. Siz nasıl çözdünüz?

Hocam oyunda 1350 saate yakın bir sürem var, genellikle kendim tek başıma oynadım yani yanımda oyunu bilen ve bana yardım eden biri yoktu. Arayüzü kurcalayarak, anlamadığım temel şeyler için YouTube'dan eğitim videoları izleyerek oyunu kavramaya çalıştım. 100 200 saat civarlarında çoğu kavramı çözmüştüm. Başlarda biraz zorlanacağın için oyunda sana avantaj sağlayacak konsol komutlarını (hızlı asker yetiştirme, hızlı inşa etme...) kullanmanı öneririm.

Kesinlikle Mount and Blade: Warband.
Modlu oynamak istersen ilk önce diplomacy modunu ( diplomacy 4.litdum ) sonra da haçlılar ve Osmanlı modunu öneririm.

Ya da bir çılgınlık yaparak LoL oynamaya başlayıp hayatını karartabilirsin.

2000 saat vardır LoL'de.

Resident Evil 4 2007 der susarım. 😃

Portu kötü diye biliyorum.

LoL'ü tavsiye etmenin sigarayı tavsiye etmekten farkı yoktur hocam, yapmayın etmeyin kimseyi bu illet oyuna bulaştırmayın.

Zaten oynadığım için sıkıntı yok.

Geri
Yukarı