Hayat adanacak oyun önerisi

Warframe
New World
Knight Online
Age of Empires ( Online Modu )
Elden Ring ( Invasion Mekaniği -bazı bölgelerde oyuncular aralarında sword fight turnuvası yapıyor-)
Dark Souls ( Invasion Mekaniği -Aynı Sword Fight arenaları var- )
V Rising

Hocam hikayeli oyun istememişsiniz ama dizi tadında Detroit Become Human adlı hikayesi saran bir oyundur oynamanızı tercih ederiö.

Skyrim ben de başlamak istiyorum ama online değil mi bu oyun? Seri şeklinde mi bir de, hangisini oynamamız gerekiyor?
Yok. Skyrim, The Elder Scrolls V: Skyrim diye geçmekte. Offline bir açık dünya rol yapma oyunu. Ama oyunun içeriği ve açık dünyası online'ı asla aratmıyor. Bunun haricinde Elder Scrolls evet bir seridir. Oblivion Daggerfall vs. serinin eski oyunlarıdır. Bunlardan Daggerfall efsane olarak geçer ancak bir tık eski kaçabilir. Oblivion iyidir. Tüm bu serinin haricinde bir de mmorpg olarak hayatına devam eden Elder Scrolls Online var bir de... Bu da güzel bir oyundur. Benim tavsiyem Skyrim veyahut Oblivion ile seriye başlamanız şeklinde olur...

Yok. Skyrim, The Elder Scrolls V: Skyrim diye geçmekte. Offline bir açık dünya rol yapma oyunu. Ama oyunun içeriği ve açık dünyası online'ı asla aratmıyor. Bunun haricinde Elder Scrolls evet bir seridir. Oblivion Daggerfall vs. serinin eski oyunlarıdır. Bunlardan Daggerfall efsane olarak geçer ancak bir tık eski kaçabilir. Oblivion iyidir. Tüm bu serinin haricinde bir de mmorpg olarak hayatına devam eden Elder Scrolls Online var bir de... Bu da güzel bir oyundur. Benim tavsiyem Skyrim veyahut Oblivion ile seriye başlamanız şeklinde olur...
Çok teşekkür ederim, bu konudaki önceden beri gelen bilgisizliğimi gidermiş oldunuz.

@Yavuz_sama Hocam konudan alakasız Ark oynamaya çalışıyorum. Bu oyuna bir türlü alışamadım. Çok zor geliyor. Dinozorı tanımıyorum. Bunların nasıl avlanacağı kimlerin saldırgan olduğu vb detayları bilmiyorum.

Siz bu aşamayı nasıl geçtiniz? Geçen gün minik bir ordu yaptım. Spirino mu ne dev gibi bir şey geldi her şeyin içine etti gitti oyun hevesim kaçtı. 20 tane ok attım banamasın demedi. Zaten üzerime koşuyor deli gibi araya mesafede koyamıyorum.

Oyunun tadı kaçmasın diye sunucu ayarlarıyla da çok oynamıyorum.

@Yavuz_sama hocam konudan alakasız Ark oynamaya çalışıyorum. Bu oyuna bir türlü alışamadım. Çok zor geliyor. Dinozorı tanımıyorum. Bunların nasıl avlanacağı kimlerin saldırgan olduğu vb detayları bilmiyorum.

Siz bu aşamayı nasıl geçtiniz? Geçen gün minik bir ordu yaptım. Spirino mu ne dev gibi bir şey geldi her şeyin içine etti gitti oyun hevesim kaçtı. 20 tane ok attım banamasın demedi. Zaten üzerime koşuyor deli gibi araya mesafede koyamıyorum.

Oyunun tadı kaçmasın diye sunucu ayarlarıyla da çok oynamıyorum.

Merhaba oncelikle gec cevap icin kusura bakmayin. Ben de ilk basladigimda sizin gibiydim. Ark en stratejik oyunlardan biridir. Bunlari zamanla oynayarak ogrenirsin. Sunucu ayarlarini degistirebilirsin, Ark'in normal ayarlari normal bir oyuncuya gore cok cok fazla zordur, bu ayarlara YouTube'dan bakabilirsin. Oynama saatin arttikca aldığın zevk de artacak. Sana onerim baslangic bolgelerinden pteranadon evcillestirene kadar ayrilmaman. Evini yap, metal set cek ve kus evcillestir. Level atlamak icin Explorer Note'lar var, YouTube'a expn speedrun yazarsan 10 dakika icinde level 81e cikabilirsin. Dedigim gibi zaman isteyen bir oyun, ogren ve en onemlisi eglenmene bak. İlk 100 saatin zor gececek ancak taslar ilk 100 saatten sonra yerine oturuyor. Eger bir sorun varsa Discord kazano_va.

Yeni konular

Geri
Yukarı