Hayat nasıl gidiyor?

Zoom dersi .
İnternette gezinmek.
İşletim sistemlerini indirip denemek.
Oyun oynamak.
300 TL klavyenin hayallerini kurup 25 TL dandik klavye kullanmak.
Oruç tutmak.
Sahur yapmak istemememe rağmen zorla uyandırılıp sadece 2 saat uykuyla 1 gün geçirme.

Kendimi dandik plastikten yapılmış boş vazo gibi hissediyorum. Günler bu kadar boş geçer mi? Zaten ders baskısı vardı daha da arttı en sonunda odanın önüne kanepe çekeceğim kimse gelmesin diye. Onun dışında yazın bateriye başlamak istiyordum o plan da suya düştü şu lanet virüs yüzünden. Oyun oynamak istiyorum bir türlü simülatör tarzı oyun bulamadım, hoşuma gidenler de hala çıkmadı :(

Kendimi dandik plastikten yapılmış boş vazo gibi hissediyorum. Günler bu kadar boş geçer mi? Zaten ders baskısı vardı daha da arttı en sonunda odanın önüne kanepe çekeceğim kimse gelmesin diye. Onun dışında yazın bateriye başlamak istiyordum o plan da suya düştü şu lanet virüs yüzünden. Oyun oynamak istiyorum bir türlü simülatör tarzı oyun bulamadım, hoşuma gidenler de hala çıkmadı :(
Roblox oyna bence.

Vakit sömürgesi yapıyor.

Zoom dersi .
İnternette gezinmek.
İşletim sistemlerini indirip denemek.
Oyun oynamak.
300 TL klavyenin hayallerini kurup 25 TL dandik klavye kullanmak.
Oruç tutmak.
Sahur yapmak istemememe rağmen zorla uyandırılıp sadece 2 saat uykuyla 1 gün geçirme.
Allah sabır versin 🤨

Okul artık günümün 1/3'ünü yemediği için hayatımda hiç çalışmadığım kadar gitar çalışıp Sosyal'e her zamankinden daha fazla giriyorum. Parmaklar iflas etti yani.

Bence de roblox oyna, kendim o platformda oyun yapıyorum, her şeye rağmen güzel bir oyun. Bazen her oyundaki gibi kanser hile ve velet kitle çıkıyor ama olsun.

Geri
Yukarı