Hayat nasıl gidiyor?

Zoom dersi.
İnternette gezinmek.
İşletim sistemlerini indirip denemek.
Oyun oynamak.
300 TL klavyenin hayallerini kurup 25 TL dandik klavye kullanmak.
Oruç tutmak.
Sahur yapmak istemememe rağmen zorla uyandırılıp sadece 2 saat uykuyla 1 gün geçirme.

Membran klavyeler mekanikten daha iyi bence. Bir internet kafede denedim kırmızı Switch Corsair'in 2 saat oynamam sonucu elim ağrımıştı.

Membran klavyeler mekanikten daha iyi bence. Bir internet kafede denedim kırmızı Switch Corsair'in 2 saat oynamam sonucu elim ağrımıştı.
Zaten o tür klavye alacağım. :)
Ben zaten çok oyun oynayan biri değilim aşırı hızlı yazınca tuşu takılı kalmasın yeter.
Bu klavyede silip silip yazıyorum.

Eskiden oynayıp bıraktığım oyunu ultra yüksek sabrım ile artık oynayabiliyorum. :D
Ben oynuyorum geleyim mi :D
Roblox: minecraftseven2

Zaten o tür klavye alacağım. :)
Ben zaten çok oyun oynayan biri değilim aşırı hızlı yazınca tuşu takılı kalmasın yeter.
Bu klavyede silip silip yazıyorum.

Eskiden oynayıp bıraktığım oyunu ultra yüksek sabrım ile artık oynayabiliyorum. :D

Roblox: minecraftseven2
Ben Piranha Gaming Klavye kullanıyorum hani A101 de satılan. Ben onu kullanıyorum ortalama 2 yıldır. Baya kod falan yazdım, deliler gibi oyun oynadım hiç problem çıkartmadı. Öneririm.

Ben Piranha Gaming Klavye kullanıyorum hani A101 de satılan. Ben onu kullanıyorum ortalama 2 yıldır. Baya kod falan yazdım, deliler gibi oyun oynadım hiç problem çıkartmadı. Öneririm.
1. Ellerim klavyede kayıyor mu?
2. Tuşlar takılı kalıyor mu?
3. RGB renkler canlı mı?
4. Tuşlar fazla ses çıkarıyor mu?
5. Tuşları siliniyor mu?
6. Su geçiriyor mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı