Hayat nasıl?

Harika değil, mutlu da değilim.
IMG_20210730_035014.jpg
Neyse, uyumam lazım yarın çözmem gereken sorularım var. Tatlış rüyalar!

Çok iyi değil ya, şu Technopat olmasa "Ya gireyimde iki dert çözeyim iki tane de ben dökeyim" diyeceğim hiç kimse yok. Öğlen kalk, kahvaltı yap, namazını kıl, otur PC başına. Akşama kadar oyun oynayıp kendi dertlerimizi unutmaya, başka alemlerde yaşıyormuş gibi hissetmeye çalış.
Ve teşekkürler böyle bir konu için 😉

Ne yapalım? Bisiklet alıp bisiklet yolu olmayan yollardan, yokuşlardan mı çıkalım? Havuzlara mı gidelim? (25TL/Saat)

Başka bir ülkeye tatile mi gidelim? Ya da şehre? Tatile gidelim mi? :)

Kız tavlayıp Niğde gazozu içmeye mi götürelim? :)

Bana yapılacak bir şeyler söyle lütfen. Türkiye şartlarında.
Gençler, saygıdeğer bakanımız Ziya Selçuk beyefendinin, görevinden azlini istediği söyleniyor. Birazdan o konuya geçelim :)

Basit bir şey önerdim, basit şeylerden mutlu olabilmeyi başarmak lazım. Bisiklet yolları az çok var, sahile yakın bir yerde oturuyorsanız (gerçi bugünlerde elektrikli scooterlar bela), bisiklete binmek imkansız degildi uzun bir zaman.

Havuz, tatil, vs. zaten para gerektiren şeyler ve üstüne üstlük corona var. Hayatımda girdigim hiç bir havuzu saatlik para ile kullanmadım. Dışarı her çıkışımda öyle konuşmaya deger paralar harcamıyorum. Benzin parası bile haftalık çıkışlar için bir diger kullanıcının bahsettigi kadar tutmaz.

Son olarak politikayı alakasız konu içlerine koyuyorsunuz, eger siz kendi bilgisayarda zaman harcama mantaliyenizi cidden degiştiremiyorsanız bu benim yardım edebilecegim bir şey degil.

Basit bir şey önerdim, basit şeylerden mutlu olabilmeyi başarmak lazım. Bisiklet yolları az çok var, sahile yakın bir yerde oturuyorsanız (gerçi bugünlerde elektrikli scooterlar bela), bisiklete binmek imkansız değildi uzun bir zaman.

Havuz, tatil, vs. zaten para gerektiren şeyler ve üstüne üstlük corona var. Hayatımda girdigim hiçbir havuzu saatlik para ile kullanmadım. Dışarı her çıkışımda öyle konuşmaya deger paralar harcamıyorum. Benzin parası bile haftalık çıkışlar için bir diger kullanıcının bahsettigi kadar tutmaz.

Son olarak politikayı alakasız konu içlerine koyuyorsunuz, eger siz kendi bilgisayarda zaman harcama mantaliyenizi cidden degiştiremiyorsanız bu benim yardım edebilecegim bir şey degil.

Basit bir şey önerdim, basit şeylerden mutlu olabilmeyi başarmak lazım. Bisiklet yolları az çok var, sahile yakın bir yerde oturuyorsanız (gerçi bugünlerde elektrikli scooterlar bela), bisiklete binmek imkansız değildi uzun bir zaman.

Havuz, tatil, vs. zaten para gerektiren şeyler ve üstüne üstlük corona var. Hayatımda girdigim hiçbir havuzu saatlik para ile kullanmadım. Dışarı her çıkışımda öyle konuşmaya deger paralar harcamıyorum. Benzin parası bile haftalık çıkışlar için bir diger kullanıcının bahsettigi kadar tutmaz.

Param yok?

Basit bir şey önerdim, basit şeylerden mutlu olabilmeyi başarmak lazım. Bisiklet yolları az çok var, sahile yakın bir yerde oturuyorsanız (gerçi bugünlerde elektrikli scooterlar bela), bisiklete binmek imkansız degildi uzun bir zaman.

Havuz, tatil, vs. zaten para gerektiren şeyler ve üstüne üstlük corona var. Hayatımda girdigim hiç bir havuzu saatlik para ile kullanmadım. Dışarı her çıkışımda öyle konuşmaya deger paralar harcamıyorum. Benzin parası bile haftalık çıkışlar için bir diger kullanıcının bahsettigi kadar tutmaz.

Çok haklısınız. Şu forumda her konuda hükumete giydirmeseler olmuyor hocam. Teknolojiye girerim kötülenir. Konu dışı girerim kötülenir. Hadi iki eğlence içeriği bakayım derim orada da hükumete giydirirler. Anlamıyorum bu adamların derdi ne? Biz buraya iki çift laf edelim diye geliyoruz hemen hükümete giydirmeye başlıyorlar.

Geri
Yukarı