Hayatım çok kötü nasıl toparlanırım?

Ya şu popüler kültür köleleri TikTok/Instagram'da gördükleri için her konuya "spor salonu/gym/bas geçer" gibi öneriler gibi yapmasa mı artık? Herkes spor yapmayı sevmek zorunda değil veya spor herkese iyi gelmeyebilir. Sınıf değişikliği ise çözüm olmaz, onların yaptığı zorbalık yüzünden sınf değiştirirse daha çok yaparlar.
ya sınıf değişikliği yapınca aaa sen sınıf değiştirdin dimi hahahaha mı yapıcaklar sınıfına gelip :D? cidden bunu mu akıl ettin ? geçen sene samimi şekilde arkadaşlık yaptığım kişiler ile sınıflarımız ayrıldı bu sene nerdeyse hiç konuşmuyoruz bile.

Merhaba 14 yaşındayım ve cidden artık dayanamıyorum. Sürekli başım ağrıyor okulda sürekli bana zorbalık yapıyorlar, ailem sürekli derslerim kötü olduğu için bana bağırıyor ve kızıyor beni seven çok az insan var, aşırı derecede gelecek kaygısı beni yiyip bitiriyor. Geceleri gözüme uyku girmiyor kendimi nasıl toparlayabilirim?

8. sınıf mısın?

Dövüş sanatları öğrenebilirsin. Tabii bunu herkese dayak atmak için değil kendini savunmak amacıyla öğren. İçini dökecek birileri bul rahatlarsın. Her zaman çözümü etrafında aramalısın. Olmuyorsa kendin çözebilirsin.

Merhaba 14 yaşındayım ve cidden artık dayanamıyorum. Sürekli başım ağrıyor okulda sürekli bana zorbalık yapıyorlar, ailem sürekli derslerim kötü olduğu için bana bağırıyor ve kızıyor beni seven çok az insan var, aşırı derecede gelecek kaygısı beni yiyip bitiriyor. Geceleri gözüme uyku girmiyor kendimi nasıl toparlayabilirim?
Ders çalış. Kendini ezdirme, öğretmenlerine bildir. Hobi edin. Mastürbasyonu çok yapıyorsan azalt. Kitap oku. Online oyun oynuyorsan hikayeli oyun oyna.

Yeni konular

Geri
Yukarı