Hayatım ellerimden kayıp gidiyor

Sana iyi gelen, insanlar ile iyi ilişkileri olan bir tanıdığın var ise ona danış. Durumunun böyle olması beni açıkçası oldukça üzdü umarım yakın zamanda düzelirsin dostum.
No.1 - Bu Benim Hayatım dinleyebilirsin tam seni anlatıyor gibi
Çok teşekkür ederim :) 💕

Üstüne üşengeçlik çöktüyse üşengeçliğini bitir tabii kolay değil bir de kendine hedef koy hayat amaçın olsun bunları yaparsan düzelir ha yapmak kolay değil senle aynı durumdayım akışa bıraktım çünkü daha kolay.
Geçen kış arı gibi çalıştım hedefim kendime güzel donanım almaktı ben biriktirdikçe fiyatlar artınca bunalıma girip salmıştım herşeyi.

Varsa başını sokacak bir evin başka bir gayen olmasın bence. Çünkü bu dünyada yaşamak boştur. Ben akşama kadar bir şeyler yapmaya çalışıyorum geleceğim için ama bu çok sıkıcı. Bir evim olsa hiçbir şey yapmam vallahi.

Evim var. Ama aileme yük oluyorum. Evde kalmak bu zor durumlara katlanmak işkence gibi.

Allah rahmet eylesin hocam belki bu durumu çözmek için felsefi yollara baş vurabilirsiniz.

Dostlar sağ olsun tavsiyenizi uygulayacağım çok teşekkür ediyorum:)

Hepinize çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız umarım sağlıklı ve mutlu bir hayatınız olur :) 🖤

Yeni konular

Geri
Yukarı