Hayatım neden bu kadar kötü?

Dostum bende çalışıyorum ironi de değil onları memnun etmek zorunda değilsin sonuçta senin hayatın sana ait onlara değil bırak kendin yaşa istediğini yap.

Dostlar bu soruyu size sorduktan sonra internetten de gaza gelerek kendime zor ama iyi Bi hayal belirledim. Turizm otelcilik okuyup amerikada yaşamak istiyorum sizce nasıl?

Dostlar bu soruyu size sorduktan sonra internetten de gaza gelerek kendime zor ama iyi bir hayal belirledim. Turizm otelcilik okuyup Amerika'da yaşamak istiyorum sizce nasıl?

Zor.
Bayağı zor.

Şans ve para lazım, bayağı sağlam bir dil eğitimide.
Ayrıca aileniz ders için bu kadar baskı yapıyorsa otelcilik gibi bir şey ile başka ülkede çalışmanıza izin vermez.

Turizm falanda yazamazsınız büyük ihtimalle.

Annen sana eğer ders konusunda baskı yapıyor ise sende ona şöyle de karnıma güzel yemek girmez ise beynim bilgiyi almaz o yüzden sevdiğim yemekler yap de.

Zor.
Bayağı zor.

Şans ve para lazım, bayağı sağlam bir dil eğitimide.
Ayrıca aileniz ders için bu kadar baskı yapıyorsa otelcilik gibi bir şey ile başka ülkede çalışmanıza izin vermez.

Turizm falanda yazamazsınız büyük ihtimalle.
Dediğin gibi bu çok zor ve aile baskısıyla daha da zorlaşıyor. Ama Bi anda patlama oldu ve ben yapabilirim diye geçirdim içimden. Araştırma yapıyorum şu anda. Aklıma iyice yatarsa döneceğim buraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı