Hayatıma nasıl yön verebilirim?

Vi Sorger

Picopat
Yer
Sihirdar Vadisi
Dostlarım günaydın, ben şu an 16 yaşındayım ve lise hayatına hala alışamadım. 10. sınıfım ve bende 9. sınıf yok. Ortaokul ve ilkokul temelim sağlam ve hatta onun faydasını şu an görüyorum. 9. sınıf maalesef yok ve 10. sınıf da biraz var.

Hayatıma nasıl yön vermeliyim, nasıl çalışmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlarım günaydın, ben şu an 16 yaşındayım ve lise hayatına hala alışamadım. 10. sınıfım ve bende 9. sınıf yok. Ortaokul ve ilkokul temelim sağlam ve hatta onun faydasını şu an görüyorum. 9. sınıf maalesef yok ve 10. sınıf da biraz var.

Hayatıma nasıl yön vermeliyim, nasıl çalışmalıyım?

Fonksiyonları bitir çünkü 2. dönem sınavlarında soracaklar, tunç kurt matematik kanalı üzerinden çalışmanı öneririm, 38 videoluk bir serisi var onun yarısını bitirmen bile okul sınavı için yeter ve okulda hocanızın ders anlatırken kullandığı ortak bir test kitabı varsa onu alabilirsin yoksa da bir tane 10. sınıf mat için test kitabı al ben bilgili değilim kitap konusunda diğer arkadaşlar yardımcı olur. Bahsettiğim listede videolar 10-15 dakika ama fazla video var 38 tane. Sonra 2. dönem sınavların bittiğinde 1. dönem konuları yani permütasyon, binom, olasılık konularına bakarsın. Sınav haftası ise kimya, biyoloji falan bunlara ezber yap, sınavlarının 1 Ocak'ta başladığını farz ediyorum, gayet yetişir daha geç değil günde 3 saat çalışmanı öneririm alışırsın zaten zamanla bu 3 saati 5 ve hatta 6 bile yapmanı öneririm zamanla.

Geri
Yukarı