Din hocası özel hayatıma karışabilir mi?

Cimer'e yazabilirsin. Milli eğitim bakanlığı destek hattı vesaire varsa oradan da yardımcı olabilirler.

Arkadaşlarımla birbirimize lakap takıyoruz bende ateist olduğum için bana ateist diyorlar. Din hocasıda gelmiş beni çağırdı sınav okumak için sonra bir şey diyeceğim dedi. Bende önemli bir şey diyecek sanıp geldim yanına. Dediki ailen biliyor mu? Falan diye, babam bilmiyor dedim. Arayacağım ailenle konuşacağım diye tutturdu. Sinirden elim ayağım titriyor. Daha annem karışmıyor buna o nasıl karışabiliyor kime şikayet edebilirim okulda o hocayı? Eğer ailemle aram daha çok bozulursa edebileceğim her yere şikayet edeceğim.
Bir şey yapamaz rahat ol. Bunda korkacak bir şeyde yok. Ailen senin Allah inancın yok diye sana kızacak veya bozulacaksa aileni gözden geçir. Yani demek istediğim fikirlerine saygı duymuyorlarsa sende ona göre tavır al.

Bir şey yapamaz rahat ol. Bunda korkacak bir şeyde yok. Ailen senin Allah inancın yok diye sana kızacak veya bozulacaksa aileni gözden geçir. Yani demek istediğim fikirlerine saygı duymuyorlarsa sende ona göre tavır al.

Öyle yapacağım ama işte her şeyi kısıtladıkları için yaşama hakkım bile yok evde :D

Dostum ailene durumu anlatmaya çalış neden böyle düşündüğünü bilsinler. Ama bağnaz bir ailedeysen sonuna kadar inkar et huzurun kaçmasın. Baktın durum sarpa saracak gibi en basitinden ailene arkadaşlarla kendimize lakap takıyoruz ş*refsizler bana ateist diyor de geç. Bu arada doğru yoldasın. Aklına takılan bir şey olursa çekinmeden bana sorabilirsin seve seve yardımcı olurum 👍

Dostum ailene durumu anlatmaya çalış neden böyle düşündüğünü bilsinler. Ama bağnaz bir ailedeysen sonuna kadar inkar et huzurun kaçmasın. Baktın durum sarpa saracak gibi en basitinden ailene arkadaşlarla kendimize lakap takıyoruz şerefsizler bana ateist diyor de geç. Bu arada doğru yoldasın. Aklına takılan bir şey olursa çekinmeden bana sorabilirsin seve seve yardımcı olurum 👍

Ailem ateist olduğumu biliyor ona rağmen sinirlendiler isminizi bir yere yazim sorum olduğunda sorarım hocam sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı