Hayatimda hiçbir seyin rast gitmemesi

fanatik1tarsftar

Femtopat
Arkadaşlar selam. Öncrlikle Allah rizasi icin rica ediyorum, bu soruyu silmeyin yalvaririm. Hayatimda hiçbir şey duzgun gitmiyor. Mesela sosyal hayat 0, arayan soran arkadaslarim yok, arayip bulusmak istediklerim surekli bir kilif uydurup gorusmek istemiyorlar. Bir yandan ustumde gerek ders olsun gerek okul konusunda olsun aile baskisi var, varsa yoksa her şey tek yapmaktan ve hep sadece ders icerikli seyler bakmaktan ve yalnizlikla mucadele etmek ve hayatla mucadele etmekten biktim. Artık ölmek istiyorum, takatim kalmadi. Herkes sevgilisi veya arkadas ortamiyla gittigi konserden, Cafe'den, yemekten hikaye atiyor ben ise okulda hep yurtta memlekette ise hep evdeyim ve varsa yoksa hayatimiz ailemle aramda ders ve tartismalardan ibaret. Markette giderken bile izin istememi soyluyorlar ve kucuk çocuk muamelesi yapiyorlar bana yemin olsun ailemin bu davranislari da artik çok agrims gidiyor. Gelecek kaygisi desen bambara. Hepsi bir araya gelince insan kafayi yiyor. Bende artik o seviyedeyim. Ne olur yalvariyprum bana yardim edin. Artik gerçekten mucadele edecek gucum kalmadi, ölmek istiyorum.
Bu gence yardim edin yalvariyorum. Allah rizasi icin bu postu silmeyin sizlerden ricam. Rica ediyorum icerik olarak ayni olarak bu postu daha öncesinde paylasmadim ben silmeyin yalvaririm. Çok kotu durumdayim. Tek yazabilecegim yer burasi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Öncrlikle Allah rizasi icin rica ediyorum, bu soruyu silmeyin yalvaririm. Hayatimda hiçbir şey duzgun gitmiyor. Mesela sosyal hayat 0, arayan soran arkadaslarim yok, arayip bulusmak istediklerim surekli bir kilif uydurup gorusmek istemiyorlar. Bir yandan ustumde gerek ders olsun gerek okul konusunda olsun aile baskisi var, varsa yoksa her şey tek yapmaktan ve hep sadece ders icerikli seyler bakmaktan ve yalnizlikla mucadele etmek ve hayatla mucadele etmekten biktim. Artık ölmek istiyorum, takatim kalmadi. Herkes sevgilisi veya arkadas ortamiyla gittigi konserden, Cafe'den, yemekten hikaye atiyor ben ise okulda hep yurtta memlekette ise hep evdeyim ve varsa yoksa hayatimiz ailemle aramda ders ve tartismalardan ibaret. Markette giderken bile izin istememi soyluyorlar ve kucuk çocuk muamelesi yapiyorlar bana yemin olsun ailemin bu davranislari da artik çok agrims gidiyor. Gelecek kaygisi desen bambara. Hepsi bir araya gelince insan kafayi yiyor. Bende artik o seviyedeyim. Ne olur yalvariyprum bana yardim edin. Artik gerçekten mucadele edecek gucum kalmadi, ölmek istiyorum.
Bu gence yardim edin yalvariyorum. Allah rizasi icin bu postu silmeyin sizlerden ricam. Rica ediyorum icerik olarak ayni olarak bu postu daha öncesinde paylasmadim ben silmeyin yalvaririm. Çok kotu durumdayim. Tek yazabilecegim yer burasi.
Derslerin çok mu kötü?

Bir şey sormak istiyorum. Şu anda maddi olarak tam özgürlüğün olsaydı aileni terk eder miydin?

Kendine şükür et bence, 100 milyonda bir rastlanan kansere yakalandım kötü huylu, çok zor hir tedavi süreci geçirip ameliyat oldum, üstüne fazla kemoterapiden kemik iliği yetmezliğim başladı ve uyumsuz nakil oldum, vücut nakili tam kabul etmediği için hala bir sürü yan etki oluyor. Kaşıntı, ishal, baş ağrısı, bacaklarda güçsüzlük (zorlukla merdiven çıkıyorum, teker teker çıkamıyorum) bunların üstüne tanıdığım 2 kuzenimden başka hiçbir arkadaşım yok 6 yıldır. Tamamen yalnızım evimde kedim ve kuşumla beraber. Kısacası olduğun duruma şükret derim.

Derslerin çok mu kötü?
Çok değil ama evet kötü.

Bir şey sormak istiyorum. Şu anda maddi olarak tam özgürlüğün olsaydı aileni terk eder miydin?
Evet terkederdim. Çünkü pskioljik baski uyguluyorlar ustume ve psikolojimi bozdular.

Kendine şükür et bence, 100 milyonda bir rastlanan kansere yakalandım kötü huylu, çok zor hir tedavi süreci geçirip ameliyat oldum, üstüne fazla kemoterapiden kemik iliği yetmezliğim başladı ve uyumsuz nakil oldum, vücut nakili tam kabul etmediği için hala bir sürü yan etki oluyor. Kaşıntı, ishal, baş ağrısı, bacaklarda güçsüzlük (zorlukla merdiven çıkıyorum, teker teker çıkamıyorum) bunların üstüne tanıdığım 2 kuzenimden başka hiçbir arkadaşım yok 6 yıldır. Tamamen yalnızım evimde kedim ve kuşumla beraber. Kısacası olduğun duruma şükret derim.
Kanka öncelikle geçmiş olsun. Allah tez zamanda sifa versin inşallah sana. Haklisin senin durumun çok daha zor,ama ben de pskioljik yonden çok zor durumdayim. Bana kuzenlerim bile ihanet etti,beni kandirdilar,hor gorduler. Ben çok yalniz bir adamim.

Son düzenleme:
Çok değil ama evet kötü.

Evet terkederdim. Çünkü pskioljik baski uyguluyorlar ustume ve psikolojimi bozdular.

Kanka öncelikle geçmiş olsun. Allah tez zamanda sifa versin inşallah sana. Haklisin senin durumun çok daha zor, ama ben de pskioljik yonden çok zor durumdayim. Bana kuzenlerim bile ihanet etti, beni kandirdilar, hor gorduler. Ben çok yalniz bir adamim.

Bende çok psikolojik sıkıntı yaşadım, ölmek istedim. Ama hayattan zevk almaya bak, eğlenmeye çalış, aktiviteler yap. Olmazsa psikoloğa görünmeyi dene.

Çok değil ama evet kötü.

Kanka öncelikle geçmiş olsun. Allah tez zamanda sifa versin inşallah sana. Haklisin senin durumun çok daha zor,ama ben de pskioljik yonden çok zor durumdayim. Bana kuzenlerim bile ihanet etti,beni kandirdilar,hor gorduler. Ben çok yalniz bir adamim.
kimse benimle zaman geçirmek istemiyor,bama ihanet eden eski dostlarim beni gorup geçerken yaptiklarindan utanmiyor ve utanmadan hala yuzume bakabiliyorlar Hala. Bu durum çok agrima gidiyor ve ben suclumusum gibi Tavir sergiliyorlar o yuzden orada onlarla kavga edersim geliyor ama yapamiyorsun iste. Daha yazacak çok sey var ama iste..

Bende çok psikolojik sıkıntı yaşadım, ölmek istedim. Ama hayattan zevk almaya bak, eğlenmeye çalış, aktiviteler yap. Olmazsa psikoloğa görünmeyi dene.
Hocam sebebi neden bilmiyorum ama ben gerçekten kimseye bisey de yapmadim hep arayan soran taraf oldum ama kimse benle dost olmak istemiyor. Hiçbir kiz su ana kadar beni gelip begendigini soylemedi yada ben Kabul edilmedim. Vars yoksa hayatim dersler ve derslere calismaktan ibaret. Sosyal hayatim 0 . Asosyalim asosyaliyim. Ailem bana kucuk cocuk muamelesi yapiyor. Artik çok sıkıldım bu hayattan. Her konuda baski yapiyorlar, resit olmama Ragmen bana hayatinda yaptigin herseyde hesap vereceksin diyorlar. Sanki benim aklim yokmus gibi. Destek olmak yerine köstek oluyorlar. Derslere calismazsan seni okuldan alir gardena veririz diye tehdit ediyorlar.

Kimse benimle zaman geçirmek istemiyor, bama ihanet eden eski dostlarim beni gorup geçerken yaptiklarindan utanmiyor ve utanmadan hala Yuzu'me bakabiliyorlar hala. Bu durum çok agrima gidiyor ve ben suclumusum gibi tavir sergiliyorlar o yuzden orada onlarla kavga edersim geliyor ama yapamiyorsun iste. Daha yazacak çok şey var ama iste.

Hocam sebebi neden bilmiyorum ama ben gerçekten kimseye bir şey de yapmadim hep arayan soran taraf oldum ama kimse benimle dost olmak istemiyor. Hiçbir kiz su ana kadar beni gelip begendigini soylemedi ya da ben kabul edilmedim. Vars yoksa hayatim dersler ve derslere calismaktan ibaret. Sosyal hayatim 0. Asosyalim asosyaliyim. Ailem bana kucuk çocuk muamelesi yapiyor. Artik çok sıkıldım bu hayattan.

Aile konusu dışında aynıyız sizinle, dediğim gibi benim 6 yıldır arkadaşım yok ama hayattan zevk alabiliyorum hala, siz arkadaş edinmeye çalışın biraz. Benim tipimede kimse bakmıyor zaten, garip garip kollarıma bakıyorlar hastalığım olduğu için.

Kimse benimle zaman geçirmek istemiyor, bama ihanet eden eski dostlarim beni gorup geçerken yaptiklarindan utanmiyor ve utanmadan hala Yuzu'me bakabiliyorlar Hala. Bu durum çok agrima gidiyor ve ben suclumusum gibi Tavir sergiliyorlar o yuzden orada onlarla kavga edersim geliyor ama yapamiyorsun iste. Daha yazacak çok şey var ama iste.

Hocam sebebi neden bilmiyorum ama ben gerçekten kimseye bir şey de yapmadim hep arayan soran taraf oldum ama kimse benimle dost olmak istemiyor. Hiçbir kiz su ana kadar beni gelip begendigini soylemedi ya da ben kabul edilmedim. Vars yoksa hayatim dersler ve derslere calismaktan ibaret. Sosyal hayatim 0. Asosyalim asosyaliyim. Ailem bana kucuk çocuk muamelesi yapiyor. Artik çok sıkıldım bu hayattan. Her konuda baski yapiyorlar, resit olmama Ragmen bana hayatinda yaptigin her şeyde hesap vereceksin diyorlar. Sanki benim aklim yokmus gibi. Destek olmak yerine köstek oluyorlar. Derslere calismazsan seni okuldan alir gardena veririz diye tehdit ediyorlar.

Hocam şu YKS bir olsun ondan sonra seninle LoL girelim hiçbiseyin kalmaz. Şaka bir yana sorsanız buradaki herkesin apayrı bir hikayesi vardır bambaşka hikayeler, bambaşka acılar, zorluklar...
Yaşamak zor hocam önemli olan sizin bu zorluklarla nasıl başa çıktığınız. Son olarak çok sevdiğim bir sözdür her gecenin bir gündüzü vardır hocam umudunuzu yitirmeyin sağlacakla kalın😁

Geri
Yukarı