Hayatımda iz bırakan en sevdiğim 38 oyun

Titanfall 2 bakıra hiç yakışmamış, en az gümüşü hak eden bir oyun bence, hele Undertale ve celeste elmas falan hak ediyor altını geçelim. Tabii zevkler ve renkler tartışılmaz.
Celeste konusunda katılıyorum. Bence daha yukarıda olmalıydı ama diğer oyunlara Bakınca bir türlü hak ettiği yere çıkartamadım.

Bu arada Steam hesabınızı verseniz sizi eklesem oradan iletişim kursak kütüphanemdeki oyunlara bakıp bana ona göre oyun önerebilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam kendi için liste oluşturuyor ve Bence diyor, adamı kendi sevdiğiniz oyunları sevmiyor diye bombardımana tutuyorsunuz. Adamın da zevki bu. Kimisi pop sever kimisi Rock ben mesela Rock sevmem ve kulağa hoş gelmez benim için.

Bende liste hazırlayayım o zaman 20 Tane oyun koyayım 1 tanesi bile itiraz edilmeyecek oyunlar olsun. Olurmu öyle şey yani.

Sevgili sayın değer Technopat üyeleri bu konuyu oluştursan sevgili arkadaşımız kendisine göre bir sıralama yapmış çok ön yargılı yaklaşmaya gerek yok mesela şu oyun şurada olsaydı gibisinden tartışabilirsiniz o normal ama herkesin zevki farklıdır bunu düşünerek yazın mesela hepsi bilindik oyunlar olabilir normal zaten benim de hemen hemen oyun zevkim arkadaşla aynı sayılır indie oyunları sevmem mesela veya Elden Ring gibi souls-like türü olsun zor olsun Orta Çağ olsun sevmem örnek verdim sadece lütfen ön yargılı yaklaşmayalım daha fazla hepinize sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum iyi günler diliyorum. :)

Adam kendi için liste oluşturuyor ve bence diyor, adamı kendi sevdiğiniz oyunları sevmiyor diye bombardımana tutuyorsunuz. Adamın da zevki bu. Kimisi pop sever kimisi rock ben mesela rock sevmem ve kulağa hoş gelmez benim için.

Bende liste hazırlayayım o zaman 20 tane oyun koyayım 1 tanesi bile itiraz edilmeyecek oyunlar olsun. Olur mu öyle şey yani.

İtiraz edilmeyecek oyun yoktur, zevkler farklıdır. Bizde fikirlerimizi belirtiyoruz, konu bununla alakalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı