Hayatımda okuduğum en iyi tartışma

yagamilayto31

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bilime karşı büyük ilgi duyanlardan biriyim.

Yaklaşık 15 dakika önce kesintisiz uzun paragraflar okudum (birçok insanın okuması gerekiyor).
Normalde bu kadar uzun paragraflar okumam ilgimi çekmediği sürece.

Ama gerçekten o kadar mantıklı ve etkileyici bir tartışmaydı ki. Etkilenmemek mümkün değil, gerçekten tebrik ediyorum.

Belki konu biraz gereksiz oldu ama, @BERWAR hocam gerçekten sizden çok etkilendim.
Bu tarz şeyler okumak merakımı daha çok arttırıyor.
Sizle konuşmak çok isterim, saygı duyduğum birkaç insandan birisi oldunuz.
Umarım görüşlerinizi daha çok görürüz :)

Konuyu şöyle bırakayım: Canlının kendiliğinden oluşması ve rastgele türleşmesi

Sizin de gördüğünüz bu tarz tartışmalar var ise atabilirsiniz, beraber yorumlayabiliriz.

Umarım görüşlerinizi daha çok görürüz.
Rica ederim, bir şeyler öğretebildiysek ne mutlu bana. Benim bilim konusunda açtığım konu çok, onlara bakabilirsin bilim kategorisinde. Felsefe bölümünde de tartışmışlığım çoktur. Konulara bakabilirsin elbette.

@BERWAR hocamızın adamına göre muamele yaptığını düşünüyorum. Geçen aylarda açtığım "Amerika Ay'a gitti mi?" adlı konumda daha kötü muamele görmemiştim. Yine de kendisini hala severim. Bu mesajınız ile gerçeği öğrenme hevesimi kaçırdığınızı söylemeden edemeyeceğim.

Amerika'ya hiç gidilmedi dünya da düz bu arada. Bu saçma sapan komplo teorilerine inanmayı ne zaman bırakacaksanız merak ediyorum. Fikri olan konuşuyor, keşke bir de bilgi sahibi olsanız önce. Bu insanları görünce ister istemez bu şekilde cevap vermek zorunda kalıyorum. Düz dünyacıların uydurduğu teorileri savunan insanlara saygı duyamıyorum maalesef kusura bakmayın. Öğrenmek bu kadar zor olmamalı.

Geçen aylarda açtığım "Amerika Ay'a gitti mi?" adlı konumda daha kötü muamele görmemiştim. Yine de kendisini hala severim. Bu mesajınız ile gerçeği öğrenme hevesimi kaçırdığınızı söylemeden edemeyeceğim.
Düz dünyacıları görünce insan sinirlenmeden edemiyor. Kırdıysam kusura bakma. Gerçeği öğrenmekten de korkmayın. Bazılarına sayfalarca yazıyorsun yine bir şey anlamıyorlar, insan haliyle sinirlenebiliyor.

Geri
Yukarı