Hayatımı nasıl güzelleştirebilirim?

İslamafobi değil herkes Müslüman olmayabilir ve bunda bir sakınca görmüyorum.
Müslüman olmayabilir evet. Öyle bir şey demedim. Sonuçta öneri yapılmış konu sahibinin hayatı hakkında detaylı bilgiler bilinmeden. Bunların hepsinde haha ve beğenmedim atmak mecburiyetini mi getiriyor müslüman olmamak?
Gerçekten ilginç. Adam hayatını düzeltmek istiyor millet İslam önermiş. Kusura bakmayın da şuanda içinde bulunduğumuz rezaletin sebebi İslam/Din.
Ben katılmıyorum mesela bu da sizin bireysel düşünceniz. Ancak kültürel islam anlayışının hayatını düzeltmeyeceğini düşünüyorum ben de. Ama siz nasıl önermiyor ve başka şeyler öneriyorsanız diğer insanların da böyle bir öneri yapması kadar doğal bir şey yok. Bunu alıntılayıp neden mantıklı olmadığını sizin gibi yapabilirler. Ama benim eleştirdiğim kısım çıkıp tüm yorumlara haha ve beğenmedim atılması. Varsa öneriye bir eleştiriniz yazın ancak anlamsız geliyor sıradan öneriler yaptıktan sonra bunlara haha atılması. Ancak burada islam tartışmasına girmeyeceğim zaten. Oraya girsem çoğu kişiden farklı bir anlayışım var.

Klasik Türk ailesi hocam. Ezdirmeyin kendinizi. Gerekirse de siz de onları tehdit edin, korkutun. Başka yolu yok. Ve onlara aile diyorsan cidden yazık. Polise şikayet et hatta, ne duruyorsun? Bu arada son durum nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı