Odamı nasıl güzelleştirebilirim?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar birkaç şey gördüm internette, adı yazmıyordu ve sadece fotoğrafı vardı. Tarif ediyorum; Siyah küçük tellerden oluşan fotoğraf asmak için ya da not asmak için siyah teller ile kare kare duvara yapıştırılan bir şey, kusura bakmayın sanayi ağzı ile tarif ettim ve tarif edememiş olabilirim. Yani normal küçük bir cocuk odasına sahibim, gardırop, yatak ve çalışma masası var. O da küçük yani, bu malzemeler odanın yarısını kaplıyor fakat değiştireceğim yerlerini, o yüzden odanın fotoğrafını atmayacağım. Sizce ne alınabilir bir erkek odasına? Yani bütçe olarak 400 TL verebilirim, pek fikrim yok. Sadece yukarıda anlattığım şeyin adını bilmek iserim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavana RGB LED şerit çekip istediğin şekilde renk ayarlayabilirsin. Geceleri güzel bir atmosfer olur.

Dosya Ekleri

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 55
Arkadaşlar birkaç şey gördüm internette, adı yazmıyordu ve sadece fotoğrafı vardı. Tarif ediyorum; Siyah küçük tellerden oluşan fotoğraf asmak için ya da not asmak için siyah teller ile kare kare duvara yapıştırılan bir şey, kusura bakmayın sanayi ağzı ile tarif ettim ve tarif edememiş olabilirim. Yani normal küçük bir çocuk odasına sahibim, gardırop, yatak ve çalışma masası var. O da küçük yani, bu malzemeler odanın yarısını kaplıyor fakat değiştireceğim yerlerini, o yüzden odanın fotoğrafını atmayacağım. Sizce ne alınabilir bir erkek odasına? Yani bütçe olarak 400 TL verebilirim, pek fikrim yok. Sadece yukarıda anlattığım şeyin adını bilmek iserim.

Siyah küçük tellerden oluşan şey bu olabilir mi?

Geri
Yukarı