Hayatımın en değişik olayını yaşadım

Ilgi gösterdiğini belli etmemek iyidir, fakat fazla pasif kalmışsın, yerine göre konusman gerek. Asosyalim, kimseyle konusmam havalarina girersen yalnız kalırsın. Kizi tatilde düşünmüşsün, yazip acilmissin bir de. O da elde edip yol vermis. O yaşlarda iliski olmaz, eğlenmene bakacaksin. Ben de o yaşlarda çok kızla çıktım, yeri geldi eglendik yeri geldi üzüldük. Lise aşkları gercek olmuyor, hormonlarin gazı bunlar. Şimdi sev, üzül, kalp kır, sarhos ol, konsere git eğlen. Üniversite de ciddi ilişki vs. ne ararsan kendiliginden oluyor her şey. Bazi şeyleri akışına bırakmak lazım, abi tavsiyesi.

Lise de tanışıp evlenen gördüm.

Biz buna "Deniz Ayısı" diyoruz. Ulaşana kadar deniz kızıydınız, değerliydiniz. Kimseye bakmayan, sevgili olmak istemeyen bu çocuğu ben tavlarım diye düşündü. İstediğini verince de gözünde birden deniz ayısına dönüştünüz. Gerçek hikaye.

Sosyal kurallarına aykırı olmasa "Aga beeee yak yak yak hüü çok üzüldüm." gibi şeyler yazabilirdim ama sanırım burada biraz daha düzgün davranmam gerekiyor :D.

Ben bi erkeğe "Gelir misin senle baş başa konuşalım?" desem ve beni reddetse bir daha aynı odada bile bulunmak istemezdim. Kızı tanımadan bir şey demek zor ama bence tek suçlu o değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı