Hayatınız nasıl geçiyor?

Senin adına sevindim, insanın hayatında her zaman aksiyon olunca olumsuzluklara pek vakti kalmıyor dediğin gibi. Arkadaş/çevre faktörü de önemli bu zamanlarda. Arkadaşlıklar kötü olduğu zaman, seni de çekiyorlar aşağıya. Ek olarak sigara, alkol cabası.

İnsanın kendini geliştirmesi, durmadan yoluna devam etmesi gerekiyor ki kendini bulabilsin. Kendini sevebilsin ki, bir başkasını sevebilsin. Bu zamanlarda gençler arasında intihar çok sık olabiliyor bu yüzden böyle konular önemli.
Çok önemli bir konuya değindiniz. Arkadaşlarımı küçüklüğümde babamın öğütleriyle çok dikkatli seçtim. O zamanlar neden hep arkadaşlarını iyi seç dediğini anlamazdım. Sonrasında dediğini uygulamanın ne kadar doğru bir karar olduğunu gördüm. Yaşıtlarımda sigarayla kendilerini mahveden insanlar var. Çok üzücü. Hayatla bağları kalmamış. Aslında biraz da kişide bitiyor. İnsan kendisi üzülmek isteyince üzülüyor. İşte mesela ne oluyor biraz tam oturmayan bir örnek olacak ama; Erkek kızdan ayrılmış. Aslında pek üzgün değil böyle nasıl desem sadece üzgün gözükmek yıkılmış görünmek için kendini inatla üzmeye çalışıyor, yıpratmaya çalışıyor.

Ne gereği var üzülmüyorsan kendini yıpratmaya. İnsanlar kendini kötü durumlarda göstermeyi sanırım aynı zamanda havalı sanıyor. Şaşırtıcı değil mi :) ?

Spora başladım yeni, oyun oynuyorum her gün. Bunların dışında sıkıcı geçiyor.

Son günlerde bu şarkının müptelası oldum çok iyi bir parça.
Bende şu an bu şarkıyı dinliyordum arkadaşımız atınca. Mükemmel birşeymiş. Hayran kaldım. :)

Çok önemli bir konuya değindiniz. Arkadaşlarımı küçüklüğümde babamın öğütleriyle çok dikkatli seçtim. O zamanlar neden hep arkadaşlarını iyi seç dediğini anlamazdım. Sonrasında dediğini uygulamanın ne kadar doğru bir karar olduğunu gördüm. Yaşıtlarımda sigarayla kendilerini mahveden insanlar var. Çok üzücü. Hayatla bağları kalmamış. Aslında biraz da kişide bitiyor. İnsan kendisi üzülmek isteyince üzülüyor. İşte mesela ne oluyor biraz tam oturmayan bir örnek olacak ama; Erkek kızdan ayrılmış. Aslında pek üzgün değil böyle nasıl desem sadece üzgün gözükmek yıkılmış görünmek için kendini inatla üzmeye çalışıyor, yıpratmaya çalışıyor.

Ne gereği var üzülmüyorsan kendini yıpratmaya. İnsanlar kendini kötü durumlarda göstermeyi sanırım aynı zamanda havalı sanıyor. Şaşırtıcı değil mi :) ?
İşte, hem Türkiye'nin politik/siyasal olayları, hem insanların çevresi insanı bunaltıyor. Bu yüzden böyle konuların açılması ve sohbet edilmesini çok önemsiyorum. Benim yaşımda olan insanlar özellikle.

Spora başladım yeni, oyun oynuyorum her gün. Bunların dışında sıkıcı geçiyor.
"Her zaman antremanlı olacaksın! Bıçak en son adaletsizlik olduğu zaman, ama gücün yetiyorsa patlat derim. Ee daha ne yaptılar anlat." -Killa Hakan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben teşekkür ederim sayın hocam. Daha fazla bulursanız atın, slowla pek aram yoktur ancak @hadwiger hocamın attığı acayip hoşuma gitti. Hadwiger hocam, fazladan böyle şarkılar var mı benim için? :)
Benzer türler değil fakat Arctic Monkeys'den 505'i şiddetle öneririm hocam.

Bu arada hocam bizde de sizinkine benzer bir durum oluştu. ONT cihazında LOS kırmızı yandı. Aynı saat içerisinde geldi, sonra bu sefer modemdeki internet kırmızı yandı. Şimdi düzeldi.
Düzelmesine sevindim hocam. LOS ışığı çoğunlukla bina kutusuyla alakalı olduğunu anladım ben de. Bu durumda direkt olarak TT'yi aramak gerekiyor.

Ben teşekkür ederim sayın hocam. Daha fazla bulursanız atın, slowla pek aram yoktur ancak @hadwiger hocamın attığı acayip hoşuma gitti. Hadwiger hocam, fazladan böyle şarkılar var mı benim için? :)
Yeter ki iste : )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Zamanın varsa hepsini dinlemeni öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı