Hayatınız Nasıl Gidiyor?

* Yaklaşan üniversite sınavı.
* Bağırsak sendromu.
* Tek ve en yakın arkadaşımın başka şehre taşınması.
* Hem dostum gibi olan hem aşık olduğum kızın çok yakın davranmasının ardından, mükemmel denilecek bir samimiyetin ardından beni yalnız bırakması... Üstelik gerçekten kâbus gibi bir gece yaşattı bana.
* Tam olarak istediğim üniversite bölümünü haklı sayılabilecek sebeplerden dolayı okuyamama.
* Yalnızlık.
* Günlük sıkıcı rutin hayat.
* Okulumun başlaması.
* Konsantrasyon sorunu nedeniyle derste öğrenememe.

Nasıl olayım... Mükemmel. :D

Şu anlık çok şükür iyi gidiyor ama geleceğim hakkında ciddi endişelerim var. Özelikle bu sene bölümünü ilk 10'a girerek yarım dönem erken bitiren üniversite mezunu(Anadolu Üniversitesi İngilizce İktisat) ablamın işsiz kaldığını görünce hepten endişelerim arttı. Ciddi ciddi yurt dışında hayat kurmayı düşünüyorum.

Düzeltme: İlk 10'da değilmiş pardon ben yanlış hatırlıyormuşum. Şuan kendisi de hatırlamıyor ama ortalaması 3.07'imiş. Neyse sonuç olarak okuyana da gerçekten iş yokmuş.:(

Son düzenleme:
* Yaklaşan üniversite sınavı.
* Bağırsak sendromu.
* Tek ve en yakın arkadaşımın başka şehre taşınması.
* Hem dostum gibi olan hem aşık olduğum kızın çok yakın davranmasının ardından, mükemmel denilecek bir samimiyetin ardından beni yalnız bırakması... Üstelik gerçekten kâbus gibi bir gece yaşattı bana.
* Tam olarak istediğim üniversite bölümünü haklı sayılabilecek sebeplerden dolayı okuyamama.
* Yalnızlık.
* Günlük sıkıcı rutin hayat.
* Okulumun başlaması.
* Konsantrasyon sorunu nedeniyle derste öğrenememe.

Nasıl olayım... Mükemmel. :D
Wow.
İş - ev - PC - PS4 Pro - iş.
Seninki iyiymiş bak, kisin cekersin orjinal esofmanlari storyli oyun oynarsın mis.
Şu anlık çok şükür iyi gidiyor ama geleceğim hakkında ciddi endişelerim var. Özelikle bu sene bölümünü ilk 10'a girerek yarım dönem erken bitiren üniversite mezunu(Anadolu Üniversitesi İngilizce İktisat) ablamın işsiz kaldığını görünce hepten endişelerim arttı. Ciddi ciddi yurt dışında hayat kurmayı düşünüyorum.

Düzeltme: İlk 10'da değilmiş pardon ben yanlış hatırlıyormuşum. Şuan kendisi de hatırlamıyor ama ortalaması 3.07'imiş. Neyse sonuç olarak okuyana da gerçekten iş yokmuş.:(
Bu devirde ya yatacaksin minimal hayat yasiycaksin yada çok çalışacaksın çözümü yok. :/

"Çoğ iyi" yeğenim ama okullar açılacak 3-5 haftaya.
pcm3.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı