Hayatınızda en çok üzüldüğünüz anı veya olay nedir?

@DivineTitan
Orada zaten gözümden yaş bile akmadı. Şok geçirdim kısaca. Şöyle diyeyim Allah'ım ne oluyor her yer yerde demeden sahaya girdik genç kadın bağırıyor işte babamı kurtarın vs. adam dibimde gittim perde kestim turnike yaptık taşıyıcı kolon üstüne yatmış bina çökmek üzere o sırada deprem oldu mecbur kadını aldık çıktık oradan. Bir insanın babasını diri diri ölüme terk etmek çok can yakıyor.

Umarım atlatabileceğiniz bir şeydir. Aşırı canınızı yakıyorsa, burası sanki uzman yardımına yöneltme yeri gibi oldu ama, en iyisi o gibi.

En üzüldüğüm değil de en pişman olduğum için üzüldüğüm şey bir Technopat Sosyal hesabı açmak. . .
Technopat'ı moderasyonundan dolayı ya da bazı toksik kişilerden dolayı mı sevmiyorsunuz? Bunlardan dolayı sevmiyorsanız bu tarz durumlar her yerde var zaten. kusursuz bir yer yoktur.

Technopat'ı moderasyonundan dolayı ya da bazı toksik kişilerden dolayı mı sevmiyorsunuz? Bunlardan dolayı sevmiyorsanız bu tarz durumlar her yerde var zaten. Kusursuz bir yer yoktur.

Bir ara birisi "mouselarda var öyle bir teknoloji" demişti. Ben de moralim az bozuktu şöyle demiştim "Allah Allah? Ciddi misin? Konumuz kulaklık ama" dedim ve Allah ne verdiyse dediklerinden sonra konuyla alakasız mesaj diye uyarı yemiştim.

Tüm derdimi, dertlerimi kendimle paylaşmayı tercih ediyorum. Sizinki nedir?

Olur mu? Burada ben varken? 🙂 yani, dediğim gibi kısacası 7 ay birisi üzerinde emek gösterdim ama çöp oldu o kadar.

Dedemin kanserden ölmesi, öldüğünü bilmememe rağmen rüyamda görüp anneme "dedem mi öldü?" demem.

Çok fazla kayıp yaşayan yazdı buraya. Yukarıda yazdıklarımın aynısını söylüyorum size. Allah rahmet eylesin hocam. Bir sıkıntı olursa Technopat Sosyal'deyim. Burada bulabilirsiniz. 😄

Bir ara birisi "mouselarda var öyle bir teknoloji" demişti. Ben de moralim az bozuktu şöyle demiştim "Allah Allah? Ciddi misin? Konumuz kulaklık ama" dedim ve Allah ne verdiyse dediklerinden sonra konuyla alakasız mesaj diye uyarı yemiştim.

Olur mu? Burada ben varken? 🙂 yani, dediğim gibi kısacası 7 ay birisi üzerinde emek gösterdim ama çöp oldu o kadar.
Siz en azından çok absürt bir ceza yememişsiniz. ben şu ana kadar çok absürt cezalar aldım.

Siz en azından çok absürt bir ceza yememişsiniz. ben şu ana kadar çok absürt cezalar aldım.
Dertlerinizi ve onları dinlemekten mutluluk duyarım. Bu arada, aşırı absürt idi bana göre çünkü kulaklıklar için öyle hafıza teknolojisi yok demek istemiştim. Öyle bir teknoloji yok demiştim. Adam bana bunu yazmıştı devamını biliyorsunuz zaten.

Çok fazla kayıp yaşayan yazdı buraya. Yukarıda yazdıklarımın aynısını söylüyorum size. Allah rahmet eylesin hocam. Bir sıkıntı olursa Technopat Sosyal'deyim. Burada bulabilirsiniz. 😄
Bu hayatta birisinin üzerine fazla emek vermeyeceksiniz. Aylar, Seneler güvence verir o da dümenden. Emeği ilk kendinize sarfedin sonra bir başkasına.

Bu hayatta birisinin üzerine fazla emek vermeyeceksiniz. Aylar, seneler güvence verir o da dümenden. Emeği ilk kendinize sarfedin sonra bir başkasına.

Çok da tecrübe ve ortamı sezme bilgimden dolayı bunları biliyorum. Hatta hiç sevgili dahi olamayacağımızı biliyordum. Fakat, insan bırakamıyor işte...

@DivineTitan
Şükretmeyi öğrendim. En azından ölen bir kişinin mezarına gidiyorsun bu bile lüks.

Şükredip yerinizde sayamadığınız sürece bir sorun yok.

İstanbul ilçe vermek istemiyorum hocam 2 ayda artık ne yapabilirsem elimden ne gelirse artık 300 puana razıyım AYT'de :(

Beylikdüzü ise dikkat edin çevreye. Hocam, neden bu kadar sabırsızsınız? Bu sene olmadı, kaç sene daha şansınız var? Neden olmasın? Stajdan dolayı çok bir şey yapamamışsınız zaten ama, eğer seneyi de beklerseniz sizden her şeyi beklerim. Yelkenleri batırmayın hemen yani. Kendinize az saygılı, umutlu olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı