Hayatınızda Keşke Yapmasaydım Dediğiniz Şey?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnşallah ya inşallah ama daha İslam Şeriatından bahsetsek ban yiyoruz Arabistandaki şeriatla İslam şeriatını aynı sananlar var.

Acaba teknoloji forumunda propaganda yaptığın ve yalan yanlış ithamlarda bulunduğun için olabilir mi?

Öyle bi' gerçek dışı cümleler kuruyorsun ki, ciddi misin yoksa şaka mı yapıyorsun, hâlâ anlayabilmiş değilim.

Acaba teknoloji forumunda propaganda yaptığın ve yalan yanlış ithamlarda bulunduğun için olabilir mi?
Öyle gerçek dışı cümleler kuruyorsun ki, ciddi misin yoksa şaka mı yapıyorsun, hâlâ anlayabilmiş değilim.
Propaganda yaptığım yok İslam'a mensup olmak için Nisa 34'ü de kabul etmeniz gerekiyor bu ayete göre kadınlar son çare olarak dövülmeli eğer bunu kabul etmiyorsanız uzaklaştırmayı kabul etmelisiniz yoksa insanın kurduğu laik düzen Allah'ın düzeninden daha iyidir derseniz müslüman olamazsınız Kur'an'da yazıyor Yoksa siz kitabın bir kısmına iman edip bir kısmını inkar mı edersiniz? (Bakara)
O zaman İngilizce yazsaymışlar ya kuranı.
O insanların anlaması için arapça indi son peygamber yahudi değil araptı.

Propaganda yaptığım yok İslam'a mensup olmak için Nisa 34'ü de kabul etmeniz gerekiyor bu ayete göre kadınlar son çare olarak dövülmeli eğer bunu kabul etmiyorsanız uzaklaştırmayı kabul etmelisiniz yoksa insanın kurduğu laik düzen Allah'ın düzeninden daha iyidir derseniz müslüman olamazsınız Kur'an'da yazıyor Yoksa siz kitabın bir kısmına iman edip bir kısmını inkar mı edersiniz? (Bakara)
Hesap bugün açıldığına göre. 1 yıl uzaklaştırma alan sizsiniz değil mi?

Ya dostum sen ne diyorsun? Yukarıda adam onu yapan vicdansızdır diyordu sen vicdansız değil dinsiz imansız diyordun şimdi onu yapan vicdansızdır diyorsun kusura bakma da hangi cümlene göre yorum yapalım? Sen herhalde bir şey okuyunca hemen o konunun uzmanı falan oluyorsun. Bir insan kediyi çöpe attıysa, insana tecavüz ettiyse, haram içtiyse vesaire. O insan Müslüman değil diyemezsin. O insanın Müslüman olup olmadığını Allah karar verir bu senin karar verebileceğin bir şey değil. Sen kendin "Ben Müslüman değilim." dersen çıkarsın Müslümanlık'tan yoksa kediyi çöpe atan, tecavüz eden veya şeytana uyarsan değil. İnternette iki üç cümle okuyup burada uzman ayağı yapma konuyu nereden nereye getirdiniz.

O Tinker idi zor zamanlar geçiriyordu kadınlardan o yüzden nefret ediyordu sevdiği kadın onu en iyi dostuyla aldattı o yüzden öyle. Ama o da benim gibi dinli imanlıdır
Dostum burası Ateist kaynıyor. Kendi laflarında bütün dinlere saygı duyduğunu söylerler ama ne hikmetse yorum kısmına Allah yazmaya gelmiyor hemen saldırmaya başlıyorlar. İşin garip tarafı yöneticilerin bu duruma el atmaması. Şahsın biri Allah üzerinden ironi yapıyor senin yaptığın terbiyesizliktir saygısızlıktır diyince yanlış üsluptan biz ban yiyoruz. Sanırsam yöneticiler de Ateist yoksa kesinlikle müdahele edilirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya dostum sen ne diyorsun? Yukarıda adam onu yapan vicdansızdır diyordu sen vicdansız değil dinsiz imansız diyordun şimdi onu yapan vicdansızdır diyorsun kusura bakma da hangi cümlene göre yorum yapalım? Sen herhalde bir şey okuyunca hemen o konunun uzmanı falan oluyorsun. Bir insan kediyi çöpe attıysa, insana tecavüz ettiyse, haram içtiyse vesaire. O insan Müslüman değil diyemezsin. O insanın Müslüman olup olmadığını Allah karar verir bu senin karar verebileceğin bir şey değil. Sen kendin "Ben Müslüman değilim." dersen çıkarsın Müslümanlık'tan yoksa kediyi çöpe atan, tecavüz eden veya şeytana uyarsan değil. İnternette iki üç cümle okuyup burada uzman ayağı yapma konuyu nereden nereye getirdiniz.
Allah'tan korkmayan müslüman olur mu? Araştır da gel.

@FireSpirit Forum düzenini bozma sebebiyle 5 yıl uzaklaştırılmıştır.

Hesap açmaya devam ettiğiniz sürece de banlanacaksınız. Kimse sizin görüşünüzü öğrenmek istemiyor. İnsanların gözüne her konuda zorla sokmanıza kimsenin ihtiyacı yok.

İnsanların yaşam tarzına müdahale edici yorumlar yapanlar da aynı şekilde uzaklaştırılacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı