Hayatta kaç tane O'nuz oldu?

Tam bunu deyince aklıma 6. ve 7. sınıfta 13 tane sevgili değiştiren sınıf arkadaşım geldi.

Ben 1 kişiyi sevdim o da platoniklik. Hala görünce içim parçalanıyor. Keşke duygularımı söyleseydim fakat o da böyle şeylere karşıydı.

Hani O dediğimiz kişi olur ya adını söylemeye çekiniriz. Çok sever, kıyamayız.
Benim 13 tane falan ama gerçekten 3 tanesine deli gibi aşık oldum ki tekine hala aşığım.
(Umarim başka da olmaz, şu anki olur sonsuza kadar inşallah.)
Şu anda var. Gerçek anlamda aşığım. Hatta reddedildim. Ama bırakamıyorum.

1. İkincisi olmasın. Arkadaş olarak gördüğünü belirtti, daha da bunun üzerinde konuşmadık. Saygı duyarım. Karşısındakine saygı duyan, zeki ve düşünceli herkese saygı duyarım.

Önemli Olan O'nun olması değil O'nun da size O şekilde bakabilmesidir. Hayatımda 2 tane gerçek anlamda O dediğim kişi oldu. 1'si dalga geçip umursamadı, diğeri de üzgünüm diyerek gitti. 1.Şahıs'a değil ama üzgünüm diyen şahısın canı sağ olsun gerçek anlamda derdimi dinleyip iyi niyeti biraz sert ama masumiyetle gelince o yumuşak kalbini sunmasıyla bambaşka bir insandı. Yolu açık olsun herhangi bir isteği olursa daima seve seve yanında olurum ama o konuyu konuştuğumuzdan beri 1 kelime bile konuşmadı benimle. Olsun yine de canı sağ olsun diyorum.

Geri
Yukarı