Hayattan ne beklemeli?

• Konuyu başlatan sxmax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 399
1 saat öncesine kadar geleceğimi kurmayı planladığım ve her şeyim olduğunu iddia ettiğim bir kız arkadaşım vardı. Ailem bile destekliyordu artık yok, hani bir söz var ya her sevdiğimiz gidiyor diye aynı şeyi itina ile yaşıyorum kimi seversem bir bir gidiyor. Telefonumu dahi onunla konuşmak için kullanıyordum. Arkadaşım deseniz o da yok çünkü kimseye güvenmiyorum, güvenemiyorum. 23 yaşındaki biri olarak ne arkadaşım ne kız arkadaşım ne de sohbet edebileceğim bir insan kalmadı. Sanırım tek gayem bu saatten sonra spora başlamak olacak, belki çabalarsam Avrupa'ya kaçış da olabilir gibi. Ne yapmalıyım sizce? Nasıl bir yol izlemeliyim?

Öncelikle sakin ol ve kendine bir süre tanı dostum. Yaşadıkların senin için zor, bunu hazmetmeye bak. Ağlayacaksan ağla ya da duvarları yumrukla çekinme. Sonrasında ise mutlaka spora git. Spor daha çok kafana açacaktır. Ülkede şansın varsa onu dene, yoksa mutlaka yurt dışı şansı kovala ya da yarat. Dediklerim oldukça zor biliyorum, Allah kolaylık versin. Dikkat et kendine. Kimse için değmez üzülmeye.

Yeni konular

Geri
Yukarı