Hayattan sıkıldınız mı?

Merhaba arkadaşlar, biraz değişik bir başlık oldu kusura bakmayın. Hayattan artık zevk alamıyorum, sahte bir insan da değilim. Sahte ortamlarda bulunmaktan hoşlanmıyorum, fazla arkadaşım yok. Okul ve staj harici fazla dışarıya çıkmıyorum. Dışarıya çıkınca rahatsızlık hissediyorum. Her gün kendimi daha fazla çürüyor gibi hissediyorum, iğrenç bir duygu. Ailem beni anlamıyor, hayattan ve insanlardan sıkıldım artık. Sizde durumlar nasıl? 17 yaşımdayım, üniversiteye gidince hayatım değişir mi acaba? Dertleşmek istedim, sizde görüşlerinizi belirtebilirsiniz. İyi akşamlar dilerim.

Aynısi arada bende de oluyor olduğu zaman ilgi duyduğum alana daha fazla yöneliyorum biraz iyi geliyor

Fener puan kaybetti, hayat bitti.

Galatasaray şampiyon inşallah.

14 yaşındayım ve bu dünya da futbol oynamak biraz ve oyun oynamak bir de ekonomi sağ olsun nadiren de sevdiğim güzel yemekleri yemekten başka doğduğumdan beri başka hiçbir şeyden zevk almadım. İnsanlara yardım etmeyi seviyorum ama dışlanıyorum, yardımcı olmaya çalışıyorum daha çok bozuluyor. Çok kötü aile baskısı var ailem de mevcut iktidarı desteklemediğim için üzerime kendinde bunu hırs olarak gördüğü ve kendi aramızdaki siyasi tartışmalarda cevap veremediği için daha çok baskı uyguluyor. LGS dolayısıyla sınav stresi var kazanırsam ailemin 15 yıllık gurbeti bitecek ve ödül olarak istediğim bilgisayarı bana alacaklarını söylüyorlar ama en ufak şeyde bunun olmamasıyla tehdit ediyorlar, muhtemelen tehditlerini bahane edip bu ödülü de bana vermeyecekler. Dershaneden hoşlandığım bir kız var kızı çok masum seviyorum ama kızın haber yok. Annem stres hastası şiddete sürekli başvuruyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı