Oyun oynamaktan sıkıldınız mı?

Alibiccr

Decapat
Geçen gün PS'ye girdim. Çevrim dışıları görünce mutsuz oldum. Ben hala oyun oynamaktan zevk alıyorum. Bende mi sorun var anlamadı. M siz oyun oynamaktan hala keyif alır mısınız, yoksa zamanınız mı yok veya başka zevkleriniz mi var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben şunu yaşıyorum artık Steam'e para yatırıp oradaki oyunları almaya başladım arkadaşlarım gel MC girelim gel Bedwars falan deyince artık sıktı diyorum ya da çok oynadığım oyunlar sıkıyor beni çok oynayıp sıkmayan 3 oyun var aoh2 HOI4 ETS 2.

Yeni bilgisayar aldım ve zevk almaya başladım oynamadığım hikayeli fpsleri oynuyorum ve zevkli gayet. Bilgisayardan önce de konsoldan oynuyordum eskisi kadar çok oynatmıyor ama hala zevki var bence.

Evet, bahsettiğiniz gibi birçok kişi de oynamıyor. Forumda da sürekli depresyonda insan görüyorum, belki ben de dahil, sebebini bilmiyorum. Ya algoritma sürekli bana benzer şeyleri gösteriyor ya da topluca herkeste üzgünlük var. Herlaldeki ekonomik krizle alakalı.

Eski gecelere kadar oturup da arkadaşlarla gülerek oynadığım zamanki hevesim yok keşke olsa ama yine de az buz sevdiğim oyun çıkınca sarıyorum bayağı. Yaşla da çok alakası var büyüdükçe insan çekemiyor artık yoruluyor hevesi kaçıyor ne yapalım :(

Eski laptop varken oynayamadıklarımın hayalini kuruyordum. Bak bunu oynarım bir de bunu Co-op oynarız üff, listem bile vardı ilk hangi oyunu oynayacağıma dair. 1 hafta oldu sıkıldım steamimde 180 oyun mu ne var ama hiçbirini oynamak istemiyorum şahsen son durumum bu;

1698357285521.png

Eski laptop varken oynayamadıklarımın hayalini kuruyordum. Bak bunu oynarım bir de bunu Co-op oynarız üff, listem bile vardı ilk hangi oyunu oynayacağıma dair. 1 hafta oldu sıkıldım steamimde 180 oyun mu ne var ama hiçbirini oynamak istemiyorum şahsen son durumum bu;

Eki Görüntüle 1991690

Maymun iştahlılık işte hocam tam benim sorun mesela küçükken değerli gelirdi o oyunlar çünkü öyle pek erişemezdik ama erişince de deli gibi eğlenirdik. Şimdi istediğimizi alıp oynayabiliyoruz bir sürü oyun birikiyor heves kaçıyor alıp oynamayınca da.

Geri
Yukarı