Hayattan zevk almak için ne yapıyorsunuz?

Kitap dünyası o kadar geniş ki bazen ömrümün bütün kitapları okumak için yetmeyeceğine üzüldüğüm oluyor.
Oyun oynamak benim için bir yaşam şekli. Oyun oynamaktan aldığım haz her şeye bedeldir.
Bisikletle gezmek, arkadaşlarımla dağda bayırda bisikletle eğlenmek.
Sevdiğim müzikler, diziler ve filmler..

Haklısın, "Kuşum sürekli uyuyor" (2 defa) - "R harfini söyleyemiyorum" - "Telefonunuzun rengi ne" ? :D - "Telefon duvar kağıdınız" gibi konular açmalıydım. Komiksin. Göz ardı listesine hoş geldin.

Haklısın, "Kuşum sürekli uyuyor" (2 defa) - "R harfini söyleyemiyorum" - "Telefonunuzun rengi ne" ? :D - "Telefon duvar kağıdınız" gibi konular açmalıydım. Komiksin. Göz ardı listesine hoş geldin.
Hocam sinirlenmişsiniz sanırım. 😃 Kullanıcı adınız da değişmiş, hayırlı olsun :)

Ben şu sıralar zevk almıyorum ama normal zamanlarımda oyun oynuyorum, Sosyal'de takılıyorum. Onun dışında şu sıralar pek birşeyler yapmıyorum.

Smurf hesap açıp oyunda yeni başlayanları ezip zevk alıyorum. Eğer karşıda aileme, allaha söven biri varsa o adama oyunu bıraktırıyorum. Yoksa gidip ölüyorum. Toxicleri kafası küçükken eziyorum. Kitap okuyorum, yüzmeye gidiyorum, spor yapıyorum vb.
Bence "Abuk subuk konuşarak dikkat çekmeye çalışıyorum çünkü zavallıyım." diyebilirsin ayrıca.

Geri
Yukarı