Haydi Mitinge (20 lira)

Katılım
19 Ekim 2012
Mesajlar
359
Beğeni
44
#1
Bu nasıl rezilliktir hocam ya. Bugün sınava gidiyorum minibüsle seyir halindeyiz. İETT otobüslerinden otobüslerinin camlarını tayyibin sırıtan resmini koymuşlar. Orda trafik vardı durduk. Binenleri izliyorum çoğu örtülü kadın ve sakallı dedeler. Dikkatimi çeken diğer mevzu ise Şoförün binen herkese 20 TL(yeşillik gördüm) banknot vermesidir. Ya bu şoförün tüm mahalleye borcu var ya da ....
Ayrıca koyunlar mitinge gidicek diye ben işime geç kalmak zorunda mıyım? Bir sürü hattan otobüs ve minibüs almışlar. Reva mıdır bu ?
 

BilgisayarKurdu

Technopat
Katkıda Bulunan
Katılım
27 Ocak 2012
Mesajlar
14.895
Beğeni
12.795
Yer
İstanbul/Üsküdar
#4
Evet tüm İETT otobüsleri kullanıldı mitinge insan taşımak için. Koyun değil, insan taşıyor o otobüsler.
Yinede İETT otobüslerinin başka amaçla kullanılması yanlış.
 
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
#5
Ben öğrenciyim. 1 lira ödüyorum. O mitinge gittiğin arabanın benzin parası bizden çıkıyor. He peki ben o benzinin parasını helal ediyormuyum? Etmiyorum. Okul gezilerine bile otobüs tahsis etmeyen belediye mitinglere otobüs tahsis eder olmuş. İşe bak.
 

BilgisayarKurdu

Technopat
Katkıda Bulunan
Katılım
27 Ocak 2012
Mesajlar
14.895
Beğeni
12.795
Yer
İstanbul/Üsküdar
#6
Sizin ora neresi bilmiyorum ancak bize fazlasıyla otobüs tahsis ediyorlar :D Amacım senle tartışmak değil ama oldukça büyük bir miting için otobüslerinin bazılarının kullanılması bu kadar isyan edilesi bir durum değil.
Ona bakarsan desteklediklerin sağı solu yıkıyor, onun parasını da sen veriyorsun. Her türlü bize giriyor :D Bırak da az girsin. Aslında hiç açmamak gerek taksim konusunu falan. Yarardan çok zarar.
 
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
#7
İyi de bu işler için partiler seçimden sonra para alıyor zaten. 1 milyon liranın üstünde hemde.
 

Yeni konular

Yeni mesajlar