Haylou GT1 Hepsiburada'dan Alınır mı?

Demeanour

Hectopat
Haylou GT1 adlı kulaklığı almayı düşünüyorum ama satıcı Hepsiburada olsa bile pek güvenemedim sizce buradan alınır mı? Bir de kullanan var ise görüşlerini yazar ise çok sevinirim.

Satıcısı hepsiburada olan ürünlerde sorun çıkacağını düşünmüyorum. Ancak çoğu zaman ürün boyutu küçük olsa bile koliye koyuyorlar ve kolideki boşlukları doldurmuyorlar. İçerisindeki ürün dışarı düşecek kadar hasar almış kolisiyle ürün teslim aldığım çok oldu. Ancak şaşırtıcı olacak ama hiçbir sorun yaşamadım.

Satıcısı hepsiburada olan ürünlerde sorun çıkacağını düşünmüyorum. Ancak çoğu zaman ürün boyutu küçük olsa bile koliye koyuyorlar ve kolideki boşlukları doldurmuyorlar. İçerisindeki ürün dışarı düşecek kadar hasar almış kolisiyle ürün teslim aldığım çok oldu. Ancak şaşırtıcı olacak ama hiçbir sorun yaşamadım.
Haylou GT1 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık - Siyah Fiyatı ürün linki bu isterseniz bir bakın.

Daha yeni aldım en ufak bir sıkıntı olmadan ve en güncel model geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Tam bir F/P ürünü. Her hangi bir eksi yönü bana göre yok. Yeni modellerde daha iyi iş çıkarılmış. Tam şarj kulağımda 6 saat kullanabiliyorum ve hiç kapatmadan film izledim, oyun oynadım. Ses kalitesi şaşırtıcı derecede iyi. Bir tık daha bass sesi olmasını isterdim sadece ama inan bu hali bile kötü değil. Mikrofon kalitesi beklediğimden çok ötede. Dokunmatik hassasiyeti gayet yeterli. Mikrofon kalitesi aşırı gürültülü ortamlarda diğer cihazlar gibi bir tık aşağıda olsa da alınabilecek en iyi cihaz bu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı