Haylou GT1 incelemesi

Aşağı yukarı 6 aydır benimle, benimleydi. Ta ki az önce tuvalete düşürene kadar. Sen ne güzel şeydin yahu. Bu şekilde bu ürünün incelemesini yapacağım.
6 Ay kadar önce indirimler 105 TL'ye almıştım.
İlk izlenim
  • Kutusu siyah ve bence afili bir kutu var. Ben beğendim.
  • Üzerinde gelen pedleri kullandım ve kulağıma iyi oturdu. (Ortalama boyutlarda bir kulağım var.)
  • Kutusu son derece çık ve küçük. Cebinize rahatça sığar ve yer kaplamaz.
  • Şarjı iyi gidiyor. Ne kadar gittiğine dair test yapmak aklımın ucundan dahi geçmedi ancak arkadaşlarımla oyun oynadığımda veya film izlediğimde yarı yolda pek bırakmadı. Tahmini 3 saat kadar gidiyor.
Uzun kullanımda başıma gelenler
  • Bir süre sonra kulaklığı telefona bağlayamaz olmuştum. Pembemsi bir ışık sönüp duruyordu. YouTube'da videoları var, izledim ve çözdüm.(1-2 kere anca gerçekleşti bu durum)
  • Son zamanlara doğru aniden telefondan bağlantısı kopuyordu, kulaklığı kapatıp tekrar açınca eşleştirip kullanabiliyordum.
  • Birçok defa yere düşürdüm ve kutusu yer yer çizildi. Haylou yazısı silikleşti ve alttaki bir takım yazı silindi. (Çok da önemli değildi benim için.)
  • Kulaklıklar kabına mıknatıs ile ve kapak da kutuya mıknatıs ile bağlı ancak düşünce kapak açılıyor ve yere düşüyor kulaklıklar. (Şaşırmamak lazım) (nereye düşürdüğüne bağlı olarak tabii ki de)
Ses kalitesi
  • Metallica, AC/DC, Nirvana, queen, blackberries, LED zeppelin, Red hot chili peppers, the white buffalo, ıron madien, Black sabbath, marilyn manson ve kiss gibi grupları dinlerim genellikle. Bunları dinlerken kimi zaman az daha açmak isterim kimi zaman tatmin eder kimi zaman da az kısarım.(Max ses düzeyi üzerinden bunalrı dedim) genel olarak beni tatmin etti kulaklık.
  • Çok bir şey beklemiyordum ancak beni yanıltmayı başardı.
Menzili
  • Odamdan çıkıp evin girişne gittiğimde ses gitmeye başlıyordu, kesik kesik geliyordu bir süre sonra temelli gidiyordu. Çok bir şey beklememek lazım ancak 10 15 metre gidiyordur herhalde.
Son
Haylou GT1 beni terk etmiş bulunmakta. Tekrar alır mısın derseniz alabilirim tekrardan. Az sonra bir konu daha oluşturup hangi Bluetooth kulaklığı alacağımı kararlaştıracağım. Ortalama bir fiyatta benim için ve fiyatının hakkını veriyor. Kişisel görüşüm budur.
Buraya kadar okuduysanız beğenirseniz çok sevinirim😁 🥳

Son düzenleme:
Bende de aynı kulaklık var. Genel olarak memnunum tek şikayetim var. Uzun süre sırt çantamda kalınca şarjı full iken sıfırlanıyor. Herhalde yuvasına gir çık yapıyor içinde sarsıntıdan. Bazen de kutusunda olmasına rağmen telefona bağlanıyor çantadayken herhalde oda aynı sebepten çantada sarsılıyor.

6 Ayda bozulduysa bilmem ki.

Tam okumadınız sanırım. Bozulmadı. Tuvalet deliğine düştü.
Bende de aynı kulaklık var. Genel olarak memnunum tek şikayetim var. Uzun süre sırt çantamda kalınca şarjı full iken sıfırlanıyor. Herhalde yuvasına gir çık yapıyor içinde sarsıntıdan. Bazen de kutusunda olmasına rağmen telefona bağlanıyor çantadayken herhalde oda aynı sebepten çantada sarsılıyor.
şarjı sarsıntıdan dolayı oynadığı için tel.e bağlanıyordur kulaklığın şarjı bitiyordur ve kısır döngüye giriyordur. Şarj ol, sarsıl, bağlan, bit, şarj ol

Geri
Yukarı