Haylou GT1 Şarj Olmuyor

Kubtuna

Femtopat
Daha fazla  
Benim de şu an kulaklığım aynı durumda. Daha dün çalışıyordu şarja taktım şarj kutusunuda şarja taktım ama kutusunun kırmızı ışığı yanması gerekirken yanmadı. Ben Trendyol'dan almıştım garantisi de yok ne yapabilirim?

Benim de şu an kulaklığım aynı durumda. Daha dün çalışıyordu şarja taktım şarj kutusunuda şarja taktım ama kutusunun kırmızı ışığı yanması gerekirken yanmadı. Ben Trendyol'dan almıştım garantisi de yok ne yapabilirim?

Garantisi şu içinde olan kağıtlar sen öylece kutuya koy hepsini şarj aletini falan sonra tredyoldan ürünün onarılmasını istiyorum diye talep aç ben öyle yaptım şimdi gelmesini bekliyorum. Ama ben Hepsiburada'dan almıştım. Her yer aynıdır diye düşünüyorum direk talep aç. Ürün onarılır 4 5 hafta içerisinde eline ulaşır. Telaş yapmana gerek yok onarılır geri kargo ilede adresine gelir.
Birde biliyorsudunur ama talep açtıktan sonra talebin onaylandıktan sonra kargoya senin teslim etmek lazım. Sonrada zaten onrildikdan sonra dediğim gibi evine kargo ile teslim ediyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı