Haylou LS05 vs Haylou LS02

Dolomedes

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ürünü annem için alacağım. LS02 kare yapısı ile daha çok hoşuma gitti ama içinde Türkçe var mı bir türlü öğrenemedim. LS05 Türkçe menü içeriyor galiba. Hangi cihaz daha iyidir? Türkçe menü LS02ye güncelleme ile geldi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
LS05'e Türkçe desteği güncelleme ile gelmedi diye biliyorum, bende vardı ve geçen yaz sattım, forumda bazı arkadaşlarda Türkçe modeli var iken biz güncelleme yaptığımız halde Türkçe dil desteği geçmemişti. Ancak LS05 özellikle ekran koruyucu takarsanız LS02'ye göre çok daha premium bir görüntüye sahip. Günün sonunda bence her iki modelde daha çok erkeklere hitap ediyor, kadınlar için akıllık bileklikler ya da Samsung Watch 4 40mm gibi daha zarif modeller bence daha uygun.

LS02 kullanıyorum 5 tane kadran var LS05'teki gibi kendi temalarimizi falan yapamiyoruz LS02 de Türkçede yok ve bircok eksikligi var mesela arama esnasinda cagriyi kapatabiliyosunuz ama yanitlayamiyosunuz falan her turlu LS05 alin pişman olmayin LS02 iyi yani muadillerine gore cok iyi goruntusu var ekran olarak da tasarim olarak da.

Geri
Yukarı