Haylou T15 nasıl?

AesgAziz

Hectopat
Haylou T15 gibi bir kulaklık alacağım. T15 alacağım gibi görünüyor, aranızda T15'i kullanan varsa deneyimlerini aktarabilir mi? Veya T15'den daha iyi olduğunu düşündüğünüz kablosuz kulaklık var mı? Maximum bütçem 200TL.

Haylou T15 gibi bir kulaklık alacağım. T15 alacağım gibi görünüyor, aranızda T15'i kullanan varsa deneyimlerini aktarabilir mi? Veya T15'den daha iyi olduğunu düşündüğünüz kablosuz kulaklık var mı? Maximum bütçem 200TL.
Kardeşim ve ben almayı düşünüyorduk. Kardeşim aldı. Ben biraz kullanmayı denedim fakat hiç sevmedim.

Öncelikle ses kalitesi ve bassları verişi hiç iyi değil. Ayrıca kulağımın ekstra garip bir yapısı olmamasına rağmen sanki düşecekmiş gibi bir his yaratıyor. Kısaca ben sevmedim, kardeşim kullanıyor. Beğendi.

1,5 senedir kullanıyorum, memnunum. Ses kalitesi ve şiddeti bana gayet iyi geldi. Bağlayacağın cihazın kalitesiyle de orantılı olarak ve dinlediğin şarkıyla da ilintili olmasıyla duyacağın ses kalitesi değişkenlik gösterir. Demin dünyanın en uzun cümlesini kurdum. Alabilirsin yani..
-
Artı olarak: Şarj konusunda seni hiç üzmez. Çünkü powerbank gibi yüksek kapasitede bir bataryası var. Her gün en az 2 saat kullanırım ve kutusunu 3 haftadır şarj etmiyorum.

1 yıldır kullanıyorum,aldığın paraya göre seni üzmez.
Amazondan 360 tl ye almıştım.Sanırım şuan hb'da haylou'nun kendisi 500tl ye satış yapıyor.
Ana esprisi 2200 mAh bataryası.Genellikle çok bir kullanımım yok haftada 2 saat falan kullanırım o yüzden 1 yılda sadece 4 kez şarj ettim.Ama telefonumdan mı bilmiyorum ama(Redmi Note 10s-33w şarjı destekliyor) boşta dursa bile şarj etmiyor.
Eşleşmede sorunu yok.Eğer tek bir kulaklığı kullanırsan ve diğeri kutuda kalırsa bazen kulaklıklar birbirini bulamayabiliyor.Ama kapat-aç kutuyo koy-çıkar yapınca düzeliyor.
Kısacası parana göre seni üzmez

Geri
Yukarı